Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sefine -i Hayat Edebiyat Dergisi Kurucuları tarafından hayata geçirilip, tecrübeli dergi editörleri ve diğer uzman Türkçe Öğretmenleri yönetiminde geliştirilen alanturkce.com 2015 yılında yayın hayatına başlamıştır. Amacımız; adayların daha düzgün, sağlam ve geniş kaynaklarla sınavlara hazırlanarak başarıya ulaşmasını sağlamaktır.

 

MİSYONUMUZ

Sınavlara hazırlanan adayların başarıya ulaşması için deneyimli kadromuz özgün içerikleriyle kaliteli kaynaklar oluşturur. Alanında uzman Kaan hoca, İskender hoca, Suheyla öğretmen ve Ahmet hoca başta olmak üzere diğer tecrübeli hocaların özverili üstün çalışmaları ile hazırladığı kaynaklar günbegün gelişerek artmaktadır. Hocalarımız, geçmişte yapılan tüm sınavları inceleyip, gelecek sınavlara yönelik hazırlıkların eksiksiz olarak yapılmasını için içerikler hazırlayıp sunmaktadır. Siz başarılı olursanız, biz de başarmışız demektir.

 

VİZYONUMUZ

Bütün çabamız; KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek, ÖABT,TYT ve YKSye hazırlanan veya hazırlanacak olan adaylara yönelik özenle oluşturulan bu devasa özgün içerikli arşivin, bugün olduğu gibi gelecekte de en yeni içeriklerle daima güncel olmasını sağlamaktır.


Sitemizle ilgile herhangi bir sorun varsa ya da istek ve önerilerinizi bize iletmek istiyorsanız lütfen bitkicel@hotmail.com adresine mesaj atınız ya da sitemizin iletişim formunu kullanınız.