Yıldızlı Gece Debbie Macomber

  • 17 Temmuz 2018
  • 521 kez görüntülendi.
Yıldızlı Gece Debbie Macomber

Yıldızlı Gece – Debbie Macomber

Yıldızlı Gece – Debbie Macomber. Kitabın ana karakteri olan Carrie, ünlü bir gazete olan Chicago Herald’da, prestijli çalışan genç bir kadındır. Toplumun merak ettiğini düşündüğü sergiler, açılışlar ve davetlerin haberlerinin yer aldığı sayfalar için haber toplamak adına ortalıkta koşmak zorunda olan bir işe sahiptir. Patronu ve Yazı İşleri Müdürü Nash tarafından, röportajlar yapabileceği, hikayeler toparlayabileceği konusunda desteklenen Carrie, ailesini Washington’da bırakarak hayalleri için bu kadar yol aldıktan sonra eline geçen tek şeyim kapana kısılmışlık durumu ve sözde bir gazetecilik kariyeri olduğu gerçeğine daha fazla dayanamaz ve istifa dilekçesini Nash’e verir.

Ancak bu noktadam sonra hayatında neler yapacağıma dair kafasında hiçbir şey yoktur. Ailesinin yanına döner ve istediği işi yapmak için şansını Washington’da dener. Bir gün Nash ona cazip bir teklif getirince de yepyeni bir maceraya  atlar. Çünkü önünde duran tek engel ise ünlü bir isim olan Finn Dalton ile röportaj yapmaktır. Çok satanlar listesinde olan ama röportaj vermekten çok uzak duran ve nerede olduğu dahi bilinmeyen bu insanı bulması şarttır. Onu çok zor günler beklemektedir.

Yıldızlı Gece – Debbie Macomber kitabında hikaye şöyle devam etmektedir.  Finn Dalton ise Yalnız isimli bir kitabın yazarıdır. Bu kitap çok uzun süredir çok satanlar listesinde yer alırken yazarın Alaska’ da yaban hayatı yaşadığını öğrenen Carrie, onun hakkında daha fazlasını bilmiyordur. Hayata uzaktan bakan Finn Dalton, bulunmak istememektedir. Carrie ise hayalleri için imkansızı yapmak üzere yola koyulacaktır. Ancak Finn Dalton’a ulaştığında tüm işler tamamen karışır. Çünkü hesapta olmayan şeyler olacaktır.

Yıldızlı Gece – Debbie Macomber. Carrie, pek çok maceraperest ve gezgin gibi Alaska’ya ünlü kuzey ışıklarını görmek için gelmemiştir ama burada yaşayacakları ona bambaşka dünyanın kapılarını açarken romantizmi ve macerayı belki de burada bulacaktır. Hayattaki amaçları ve idealleri uğruna zorlukların peşinden koşan Carrie’yi Alaska’da bekleyen sürprizler aynı zamanda Finn Dalton’u da beklemektedir.

Yazarı : Debbie Macomber
Yayınevi : Epsilon Yayınevi
Baskı yılı : 2015
Sayfa sayısı : 200

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeyno dedi ki:

    Kitap çok iyi tercüme edilmiş sürükleyici elinizden bırakmayacaksınız benim gibi sizde, okumanızı kesinlikle tavsiye ederim..

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test