Stefan Zweig Satranç (Seslendiren; Okan Bayülgen) Sesli Kitap

  • 15 Temmuz 2018
  • 398 kez görüntülendi.
Stefan Zweig Satranç (Seslendiren; Okan Bayülgen) Sesli Kitap

Stefan Zweig Satranç (Seslendiren; Okan Bayülgen) Sesli Kitap

Sesli Kitap Satın Alma

Sesli kitapları her an her yerde dinlemek isteyenler için sesli kitapları alarak arşivine eklemek en doğru yöntemdir. Okulda, seyahatte, sporda, evde, sokakta veya herhangi bir yerde telefondan, mp3 player’dan veya bilgisayardan sesli kitapları dinlemek çok avantajlıdır. En yeni kitapların ve en güncel yazaların eserlerini kendi seslerinden veya seslendirenlerin sesinden dinlemek için sesli kitap satın alma seçeneği değerlendirilmelidir.

Sesli kitap satın alma işlemleri için farklı platformlar kullanılabilmektedir. Google Play Store ve App Store gibi marketlerden online satın alınan sesli kitapların çeşitlerine göre fiyatları da farklıdır. Ayrıca bu konuda çok geniş arşiv sunan online web sitelerinden de normal kitap satın alır gibi sesli kitap satın almakta mümkündür. Farklı formatlarda satışı gerçekleştirilen sesli kitapların müşteri kitlesi de oldukça geniştir.

Sesli kitap satın alma düşüncesiyle araştırma içerisinde giren herkes en güncel ve en yeni kitapları satın alabilmektedir. İstediği yerden kitapları satın alan kullanıcılar yine sesli kitapları da istedikleri yerden dinlemektedir. Yerli ve yabancı eserlerin çevrilerek seslendirilmesinden sonra sesli kitaplar satışa sunulmaktadır. Bazı kaynaklarda yüksek fiyatlar ile erişim sağlanan sesli kitapların yaygınlaşmasının artması ile fiyatları da normal seviyelere inecektir. Bu konuda müşterilerin ve okuyucuların tereddüt yaşaması da normaldir ancak öte yandan seslendirme için kurulan özel stüdyo ortamı ve seslendirme teknikleri ile  de maliyetler daha yüksek olmaktadır.

Stefan Zweig Satranç (Seslendiren; Okan Bayülgen) Sesli Kitap

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bekir dedi ki:

    Güzel kitap. stefan zweig kendi iç dünyasını alegorik bir şekilde anlatmış okuduğum kitabı birde Okan Bayülgen sesinden duymak istedim harika bir ses tonu ve diksıyon ile kitabi çok güzel okumuş.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test