TOLSTOY Çilekler (Çağdaş Rus Öyküleri) Sesli Kitap

  • 24 Haziran 2018
  • 446 kez görüntülendi.
TOLSTOY Çilekler (Çağdaş Rus Öyküleri) Sesli Kitap

TOLSTOY Çilekler (Çağdaş Rus Öyküleri) Sesli Kitap

 

 

Sesli Kitap İndir

Sesli kitapların giderek yaygınlaşması ve ulaşımın kolay olmasına bağlı olarak bu kitapları indirerek her yerden dinlemek isteyenler bulunmaktadır. Telefonuna ya da bilgisayarına indirerek sesli kitapları dinlemenin keyfini yaşamak isteyenler internette sesli kitap indir linklerine ve sitelerine girerek bu kitapları farklı formatlarda indirebilirler.

Sesli kitap indir linkleri ile klasiklerden best seller kitaplara, gerilim romanlarından yabancı kitaplara kadar pek çok kitabı hemen indirebilirsiniz. Ücretli veya ücretsiz şekilde indirilebilen sesli kitapların formatları da farklıdır. Online web sitelerinden MP3 formatıyla indirilebilen sesli kitaplar, Play Store veya App Store gibi yerlerden ise farklı şekillerde indirilmektedir. Sesli kitaplar için arşiv oluşturarak sunan ve indirme fırsatı sunan üniversiteler, dernekler ve kuruluşlar da bulunmaktadır.

Sesli kitaplara sahip olmak ve arşivinde bulundurmak isteyenlerin bu kitapları online platformlardan indirerek sahip olmaları çok kolaydır. Güvenilir olan sitelerden ve temiz kaynaklardan sesli kitap indir linkine tıklayarak seslendirilen kitaplara ulaşmak oldukça popülerdir. En yeni kitapların ve en popüler yazarların zaman zaman kendi seslerinden seslendirilen eserlerinin yanı sıra stüdyo kayıtları ile seslendirme sanatçılarının kayıtlarına da rastlanılmaktadır. Sesli kitapları indirirken bu detaylara ulaşarak farklı özelliklere göre indirmek ücretli şekildedir. Yabancı dilden çevrilen kitapların fiyatları daha yüksek olurken yerli kitaplar daha uygun fiyatlar ile satıştadır. Ücretsiz kaynaklar da bulunurken korsan yayınlara ulaşmamak ve uzak durmak gereklidir.

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ela dedi ki:

    Sesiniz ve anlatımınız gerçekten çok iyi o kadar güzel okuyorsunuz ki sanki kitabın içinde yaşıyor gibi oluyorum emeğinize sağlık takip etmeye devam edeceğim.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test