ZENGİN İNSANLARIN 4 farklı düşünce tarzı Milyoner aklın sırları – T. Harv Eker

  • 21 Nisan 2018
  • 488 kez görüntülendi.
ZENGİN İNSANLARIN 4 farklı düşünce tarzı Milyoner aklın sırları – T. Harv Eker

ZENGİN İNSANLARIN 4 farklı düşünce tarzı | Milyoner aklın sırları – T. Harv Eker

Hiç bazı insanların rahatça varlıklı olurken diğerlerinin yaşam boyu ekonomik sıkıntıdan kurtulamamasının nedenini merak ettiniz mi?

Acaba fark; eğitimde, zekada, kabiliyette, zamanlamada, çalışma alışkanlıklarında, sosyallikte, şansta mı; yoksa iş, meslek seçiminde ya da meydana getirilen yatırımlarda mı?

Yazara bakılırsa sorunun cevabı temelde, yukarıdakilerden hiçbiri.

Harv Eker’e bakılırsa probleminin cevabı geçmişteki şartlanmalarla şuuraltımıza kazınan para haritalarımızdan geçiyor. Her insanın bilinçaltında kişisel bir para haritası vardır ve bu harita kişilerin parasal başarılarını belirlemede her faktörden daha önemlidir. Kitapta yazar kendi hayatından, seminerlerine katılan ve sonuçlarını onunla paylaşan on binlerce kişinin yaşamından örneklediği hikayelerle Milyoner Aklın Sırları’nı anlatıyor.

T. Harv Eker

T. Harv Eker

Bu kitap size kendi fikir sisteminizi gözlemlemenizi ve parasal başarıya ulaşmanızı sınırlayıp köstekleyen düşüncelerinizin, alışkanlıklarınızın ve davranışlarınızın farkına varmanızı sağlayacak. İşinize yaramayan eski akıl dosyalarınızı değiştirerek yeni bir bakış açısı kazanmanızın yollarını gösterecek. Parasal başarıya giden sır dosyalarını açarak milyoner olmanın akıl oyunlarını öğretecek.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Taha dedi ki:

    Fakirlik bilincindeki insan parası da olsa fakir gibi yaşar.Sonuna kadar haklısın çok güzel bir video olmuş.Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

  2. Sait dedi ki:

    Alan türkçe sitesi yine değerli ve bilgilendirici bir video paylaşmışssınız, kesinlikle çok daha fazla aboneyi hak ediyorsunuz videolarınızın devamını bekliyorum.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test