Zeus Kabadayı Beni Neden Sevmedin? PDF E-Kitap Tanıtımı

  • 06 Şubat 2018
  • 792 kez görüntülendi.
Zeus Kabadayı Beni Neden Sevmedin? PDF E-Kitap Tanıtımı

Zeus Kabadayı Beni Neden Sevmedin? PDF E-Kitap Tanıtımı

Zeus Kabadayı Beni Neden Sevmedin? PDF E-Kitap Tanıtımı

Vasiyetim şu…

varsa param, hepsini bağışlayın. Bedenimde kullanılabilen ne kadar organ varsa ve kime ne yarıyorsa, dağıtın.

Ama kalbimi vermeyin.

Kalbim sadece ona ilişik ve hep öyle duracak. Ben ondan başka kimseyi sevmeyeceğim, sevemem. Çünkü onun baktığı gibi bakamaz kimse bana.

İçimden hep “beni neden sevmedin” diye sordum. Durmadan sordum. Cevap bulamadım.

Olsun.

Minimumından ben sevdim, bu ikimize de yeterdi.

Bu bedende bu kalp yalnız ona ilişkin diyorum işte, sevmese de ona ilişik. Kimseye vermeyin.

Bencil olduğumu mu düşünüyorsun? Bana sorarsan o bunu hak ediyor yine de. Kimse bunu bana çok görmesin. Yaşamı süresince kimseye sevgi besleyememiş bir adamın son isteği bu.

Kalbimi ona verin. Kabul etsin.

Hak ediyor muyum bunu? Bilemem.

Belki de etmiyorumdur…

Zeus Kabadayı Beni Neden Sevmedin? PDF E-Kitap Tanıtımı

Beni niçin Sevmedin kitap içerik olarak duygusal ve hissiyatlı bir kitaptır. Özellikle aşk içerikli olan bu kitap, bir çok okur tarafından beğenilip, çok satanlar listesine çıkmıştır. Ile alakalı yorumlarda fazlaca olumludur. Okurlar yazıda, kitabı da benimsemişlerdir. Beni neden sevmedin kitap ismi ile bile hüzün barındır. Günümüz aşkları çok çabuk sonlanmış olduğinden, tüketildiğinden dolayı artık bir tek kitaplara konu olan aşk, bu kitap da çok güzel bir halde anlatılmıştır. Beni neden Sevmedin Kitap özeti sizlerin çok beğeneceği bir içerik ve üslup ile kaleme alınmıştır. Bu kitap ile duygudan duyguya geçiş yapacaksınız.

Yazar, aşkı kendi içinde yaşamış karşı tarafın sevgisizliğini sorgulamaya başlamıştır. Aşkın büyüleyici güzelliği başlangıçta güzel olsa da zamanla insana acı verir hale dönüşmektedir. Özellikle aşk artık tek taraflı olmaya başladıysa. Bu kitap aşkın acı veren halini sizlere sunmaktadır. Aşk denilince akla gelen senaryolardan daha farklı bir konuyu ele alan yazar, fazlaca akıcı bir dil kullandığından dolayı da bir çırpıda okuyabileceğiniz bir roman olacaktır. Üstelik kısa sürede bitireceğiniz bu kitabı başucu kitabı yapacaksınız. İçerisindeki şiirsel anlatımları dönüp dönerek yine okumak isteyeceksiniz. Mutlaka kitaplığınızda olması ihtiyaç duyulan bir kitap olup, bu hissiyatlı anlatımdan hepimiz kendinden bir şeyler bulacaktır. Beni neden Sevmedin kitap özeti sizleri oldukça saracak bir hikâyenin içine atacaktır. Bu hikâyeden basit rahat başınızı kaldıramayacaksınız ve aşkı, hüznü, acıyı bir arada yaşayacaksınızdır. Zeus Kabadayı’nın kaleme aldığı bu roman oldukça güzel bir iş olmuş. Okurlar tarafınca da oldukca benimsenen roman, okumayanlar için mutlaka okunması ihtiyaç duyulan kitaplardan biri olarak yer verilmiştir.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hasan can dedi ki:

    Zeus Kabadayı’nın kaleme aldığı bu kitap günümüz post modern kitaplarına fark yaratmayı başarmıştır.Kitap sizleri çok etkileyecek okurken oldukça duygusal anlar yaşayacaksınız.

  2. ahmet kök dedi ki:

    Güzel kaybettik kitabınida okudum çok beğenmiştim hiç tereddüt etmeden Beni Neden Sevmedin adlı kitabını da aldım okudum. Her satırda kendimi buldum çok kaliteli bir kitap kesinlikle tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test