2018 KPSS ÖABT Başvuruları Mayıs Ayında Başlıyor!

  • 07 Şubat 2018
  • 466 kez görüntülendi.
2018 KPSS ÖABT Başvuruları Mayıs Ayında Başlıyor!

2018 KPSS ÖABT Başvuruları Mayıs Ayında Başlıyor!

Kamu Personeli Seçme Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) başvuru süreci için geri sayım sona eriyor. Sınav için çalışmalar aylar öncesinden başlamış durumda.

2018 KPSS ÖABT Başvuruları Mayıs Ayında Başlıyor!

Kamu mensubu Seçme sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) müracaat süreci için geri sayım sona eriyor. Sınav için çalışmalar aylar öncesinden başlamış durumda. Öğretmen adayları bir taraftan daha çok saptanca için MEB’e sesini duyurmaya çalışırken, öte taraftan KPSS için ter dökmeye devam ediyor.

2018 yılında Yabancı Dil Öğretmenliği, Biyoloji Öğretmenliği, Coğrafya Öğretmenliği, Din Kültürü ve terbiye Bilgisi Öğretmenliği, İlköğretim Matematik Öğretmenliği, Fen Bilimleri Öğretmenliği, Fizik Öğretmenliği, Kimya Öğretmenliği, Lise Matematik Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, kılavuz Öğretmen, sınıf Öğretmenliği, toplumsal Bilgiler Öğretmenliği, Tarih Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği için gerçekleştirilecek testler için KPSS GY-GK ile beraber başvuru yapılacak. ÖSYM tarafından paylaşılan sınav takvimine göre başvurular 10 ile 21 Mayıs 2018 tarihleri içinde yapılacak.

2018 ÖABT için açıklanan tarih 05.08.2018 oldu. KPSS GY-GK tarihiyse 22 Temmuz 2018 olarak bildirildi.

HAFTANIN DİKKAT ÇEKENİ (POMEM MÜLAKAT SORULARI)

POMEM’DE ADAYLARA HANGİ SORULAR SORULUYOR? CEVAPLAR İÇİN TIKLAYIN
Kamuya Personel Alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.Com.Tr’nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha çok BİLGİ, daha fazla ARKADAŞ
işgören alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, öteki işgören adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz feysbuk grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz
feysbuk grubuna katılım için TIKLAYIN.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARINA ERİŞ

DPB , Resmi Gazete ve Kurumların internet sitelerinde bugün ve daha önce piyasaya çıkan tüm işgören alım ilanlarına ve özel sektör personel alımı duyurularına göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

YENİ memur ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Twitter’daki personel belirleme haberlerini izlemek, buradaki kampanyalara katılmak, işyar adaylarıyla birlik olarak sesinizi duyurmak istiyorsanız Türkiye’nin lider işgören adayı sitesi kpsscafe’nin twitter sayfasını beğenin ve gündemi yakından takip edin. Katılım için TIKLAYIN.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test