Şube Müdürlüğü Yazılı Sınavının Yapılacağı İller

  • 25 Ocak 2018
  • 471 kez görüntülendi.
Şube Müdürlüğü Yazılı Sınavının Yapılacağı İller

Şube Müdürlüğü Yazılı Sınavının Yapılacağı İller

MEB tarafından şube müdürlüğü sınav tarihi 1 nisan 2018 tarihinde olacağı duyuruldu. Şube müdürlüğü için yapılacak olan yazılı sınavın hangi illerde yapılacağı da belli oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda, ‘1 Nisan 2018 tarihinde şube müdürlüğü sınavı yapılacak. Yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek sınavla 513 şube müdürünün ataması yapılacak’ ifadesi yer aldı.  Şube müdürlüğü için yapılacak olan yazılı sınavın hangi illerde yapılacağı da belli oldu. Bakanlık tarafından yapılan duyuruda, Şube Müdürlüğü yazılı sınavı 1 Nisan 2018 tarihinde saat 14.30 da Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van illerinde yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda, '1 Nisan 2018 tarihinde şube müdürlüğü sınavı yapılacak. Yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek sınavla 513 şube müdürünün ataması yapılacak' ifadesi yer aldı. Şube müdürlüğü için yapılacak olan yazılı sınavın hangi illerde yapılacağı da belli oldu. Bakanlık tarafından yapılan duyuruda, Şube Müdürlüğü yazılı sınavı 1 Nisan 2018 tarihinde saat 14.30 da Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van illerinde yapılacak. OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>http://www.ogretmenlerhaber.com/meb/sube-mudurlugu-yazili-sinavinin-yapilacagi-iller-h12561.html Öğretmenler Haber: Öğretmenlerin Haber, Bilgi ve Eğlence Sitesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda, ‘1 Nisan 2018 tarihinde şube müdürlüğü sınavı yapılacak. Yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek sınavla 513 şube müdürünün ataması yapılacak’ ifadesi yer aldı. Şube müdürlüğü için yapılacak olan yazılı sınavın hangi illerde yapılacağı da belli oldu. Bakanlık tarafından yapılan duyuruda, Şube Müdürlüğü yazılı sınavı 1 Nisan 2018 tarihinde saat 14.30 da Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van illerinde yapılacak.
OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>http://www.ogretmenlerhaber.com/meb/sube-mudurlugu-yazili-sinavinin-yapilacagi-iller-h12561.html
Öğretmenler Haber: Öğretmenlerin Haber, Bilgi ve Eğlence Sitesi

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test