Soner Yalçın Saklı Seçilmişler PDF E-Kitap Tanıtımı

 • 25 Ocak 2018
 • 739 kez görüntülendi.
Soner Yalçın Saklı Seçilmişler PDF E-Kitap Tanıtımı

Soner Yalçın Saklı Seçilmişler PDF E-Kitap Tanıtımı

Soner Yalçın Saklı Seçilmişler PDF E-Kitap Tanıtımı

Soner Yalçın tüm belgeleri ile kendi dilinden kitaba şu şekilde aktarmış. ABD, AB ve küresel baronların daha çok kazanç elde edeceği kirli bir düzen kurulmuş. Bu düzen her ülkede yerli işbirlikçi patronlar ve iktidarlar bulunarak veya iktidara getirilerek kurulmuş. Tabi bu düzenin yanında Dünya Bankası, IMF ve Dünya tecim örgütü adlı şeytan üçgeni de yer ediniyor. Bu tarz şeylerin amacı ise Türk tarımını bitirerek insanlarımıza kimyasal yiyecekler yedirmektir. Bu tarz şeylerin başka bir amacı var! Bu tarz şeylerin amacı para kazanma meselesi değil, bu tarz şeylerin amacı başka bir şey fakat gizli saklı tutuyorlar.

Soner Yalçın bu gizli tutulan sırrın peşine düşmüş ve öğrendiğinde ise dehşete düşmüş. Türkiye başta olmak üzere dünya yoksullarına soykırım yapılarak, fakirleri biyolojik gıda tabancaıyla katlediyorlar. İnsanları yiyeceklerle, eşyalarla ve aşılarla kısır yapıyorlar. Gebeliği önleyen mısır üretip piyasaya devam etmişler. Bunun yanında kolesterol haplarıyla cinsel hayatlar bitiriliyor.

Bunun farkına varınca şunu düşündüm: Bugün bu ürünleri üreten küresel yiyecek ve dünya çapında ilaç şirketleri 1941’de Hitler’in destekçisiydi! Sizce bu tesadüf mü? Bu kişiler o dönemde gaz odalarıyla insanları yok ediyorlardı, şimdi ise gıdalarıyla insanları yok ediyorlar. Parası olmayan fakirler ise sağlıklı beslenemediği için yok oluyorlar. Kısaca anlayacağınız bu soykırımcılar yeni bir dünya kurma peşindeler.

Soner Yalçın Saklı Seçilmişler PDF E-Kitap Tanıtımı

Türkiye‘de biroldukça bireyin aklında sadece zeytin ağaçlarının kesilmesi kalmış. Fakat Özal ile başlayan büyük tarımsal kıyım ile milli stratejik ziraatı yağlı urganla bitirdiler. Çünkü ABD ve AB endüstriyel tarıma geçmişti, bundan dolayı elindeki malları satmak için yeni pazarlar keşfetmeye çalışıyorlardı. İşte Türkiye bu yeni pazarın içinde yer alıyordu. İşte neticelar; Türkiye’nin 1980’lerde tarım ihracatı 2 milyar, ithalatı ise 51 milyon dolardı. Fakat ithalat 1999’da 3 milyar 93 milyon dolara ulaştı. Bugün ise ithalat 16,5 milyar dolara ulaştı. Fakat ne Özal nede Erdoğan bu konuda eleştirilmedi.

Tarımsal üretimimiz bize yeter diyen Türkiye, yaptığı politikalar sonucu her tarımsal ürünü ithal etmeye başladı. İktidar ise bu politikayı halen sürdürüyor. İşte ülkemiz göz bakılırsa gore yok olmaya doğru gidiyor. Bunu fark eden zehir tacirleri de boş durmuyor. Bu vaziyet bir tek Türkiye’de değil, cenup Kore ve Japonya’da da var. Burada yaşayan yoksullar evde değil dışarıda yemek yiyor. Sebebi ise evde yiyecek yapmak, dışarıya bakılırsa çok çok pahalı.

Farkındaysanız, Türkiye’de de durum böyle. Doğal olarak buda kanserli ve hastalıklı bir cemiyet olmamızı sağlıyor. Fast Food tüketen kişiler de şişmanlama, zeka geriliği ve yüksek oranda kanser riski bulunuyor. Bu vaziyet ABD Senatosu tarafınca açıklandı. Soner Yalçın Saklı Seçilmişler kitabında özellikle şunların altını çiziyor; Ekmek, süt, yoğurt ve pirinç gerçekten göründüğü şeklinde mi? Yoksa kimyasal bir ürün mü? Basit besin hilelerini hesaba katmıyorum bile. Yani problem planladığınüzden daha büyük! Burada size uzun raf ömrü olan yiyeceklerden bahsediyorum. Tabi bunları tüketip tüketmemek size bağlı, fakat fukara insanlar başka alternatif bulamadığı için en ucuza satılan yiyeceklere yöneliyorlar.

Ayrıca mısır şurubu elde etmek için cıva kullanılıyor! Türkiye’de 10 yılda diyabet hasta oranları %7,6’dan %13,4 terfi etti. Hatta insanları büyük bir kısmı bu hastalığın farkında olmadan hayatlarına devam ediyorlar. Kesinlikle bu mevzuda çok dikkatli olun..

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. hayal Sayan dedi ki:

  Herkesin konuştupu bir kitabı okumamak olmazdı. Hemen indirdim ve zevkle okudum. Pek çok doğru bilgiyi edineceğiniz sağlam kaynaklardan biri olarak bu kitabı kaçırmayın.

 2. hatiçe yıldırım dedi ki:

  Kitabın her bir sayfasını okuduğunuzda oldukça şaşıracaksınız. Soner Yalçın’ın bu kitabını kesinlikle tavsiye ediyorum.

 3. GURCAN CELIK dedi ki:

  İNDİRME LİNKİ BEN Mİ GÖREMEDİM ?

  1. GURCAN CELIK dedi ki:

   İNDİR BUTONUNA BASTIGIMDA APLİKASYON İNDİRMEYE ÇALIŞIYOR ..

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test