Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce PDF E-Kitap Tanıtımı

  • 12 Ocak 2018
  • 859 kez görüntülendi.
Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce PDF E-Kitap Tanıtımı

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce PDF E-Kitap Tanıtımı

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce PDF E-Kitap Tanıtımı

Evlilik, bir çiçekçi dükkânıymış gibi farklı imkanlar sunar; çiçeklerden iyi mi bir buket yaratacağınız size kalmış… Bir hanımın ve insanın iki farklı öyküsü evlilikte bir araya gelir. Evlenmeden önce aralarındaki ilişkiyi önemseyen, üstüne mevzuşan, söyleşi eden, süre ve emek veren çiftler, evliliklerinde kendi farklı öykülerinden ‘bizim öykümüz’ dedikleri yeni bir öykü oluşturmayı başarırlar.

Evliliğe ilk adımını attığinizde, yaşamının en önemli, en güçlü tanığını seçmiş olmuş olursunuz. Bunun bilincinde olmak, önemli bir olgunluk adımıdır. Evlilik öncesinde, müstakbel eşinizle paylaşmış olduğunız değerlerin bilincinde olmak önceliğiniz olmalıdır. Birlikte, ‘birbirinizi yaşamak’ için evleniyorsunuz ve bu evlilikte ikiniz de kendiniz olarak var olmayı doğrusu BİZ olmayı önemsiyorsanız, değerlerinizin uyum içinde olması gerekir.

Evlilik yolculuğuna çıktığımız vakit tek sermayeniz olan sevgi, küçülüp yok olabilecek yada büyüyüp gelişebilecek bir şey. Evet, o hem çok kudretli bununla birlikte bir o kadar zarif ve kırılgan. Kurduğunuz ilişkiler ve üstlendiğiniz rollerin bilincinde olarak onu hakkıyla yaşamanız, yaşatmanız gerekiyor.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Asi dedi ki:

    Doğan Cüceloğlu oldukça başarılı bir psikologdur. Doğan Cüceloğlu, verdiği tavsiyeler ile güzel noktalara değiniyor.Çok bilgilendirici evli çiftler mutlaka okuması gereken bir kitap. Tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test