Dan Brown Başlangıç Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 05 Ocak 2018
  • 673 kez görüntülendi.
Dan Brown Başlangıç Pdf E-Kitap Tanıtımı

Dan Brown Başlangıç Pdf E-Kitap Tanıtımı

Dan Brown Başlangıç Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kim olursan ol, neye inanırsan inan,
Çok yakında her şey değişecek…

Genç adam, aniden üç büyük dinin temsilcilerine döndü. “İlginç bulacağınızı düşündüğüm bilimsel bir buluşumdan dolayı bugün buradayım. İnsanlık tecrübemizin en temel iki sorusuna yanıt bulma amacıyla yıllardır peşinden koşuyordum. Bu bilginin tüm inananları derinden etkileyeceğine inanıyorum. Iyi mi desem, ‘yıkıcı’ diye tanımlanabilecek bir değişikliğe sebep olabilir. Birazdan görecekleriniz, dünyayla paylaşmayı umduğum sunumun kaba bir kesiti. Ancak bunu yapmadan önce dünyanın en etkili din adamlarına danışmak, en çok etkilenecek kişilerce nasıl idraklanacağını öğrenmek istedim.”

Dan Brown Başlangıç Pdf E-Kitap Tanıtımı

Piskopos, haham ve ulema birbirlerine baktılar, sıkılmış görünüyorlardı. Piskopos, “İlginç bir girizgâh Bay Kirsch. Bize gösterecekleriniz dünya dinlerinin temelini sarsacakmış benzer biçimde mevzuşuyorsunuz,” dedi.

Delikanlı mukaddes metinlerin saklandığı bu eski mahzende çevreına baktı. Temellerini sarsmayacak, yıkacak, diye düşündü. Din adamları üç gün içinde bu sunumu bir etkinlikle insanlara duyuracağını bilmiyorlardı. Bunu yaptığında tüm insanoğlu, dini öğretilerin hakkaten de ortak bir noktası bulunmuş olduğunu anlayacaklardı: Hepsinin tümden yanlış olduğunu…

Nereden geldik? Nereye gidiyoruz?

İnsanoğlunun var olduğu günden beri cevabını bulmaya çalıştığı bu temel soruya cevap bulma iddiasındaki bir fütüristin tam da keşfini açıklayacağı gece her şey trajik bir şekilde karanlığa gömülür. Eski talebelerinden birinin söyleşisine davetli olan Simgebilim Profesörü Robert Langdon söz konusu keşfi öğrencisinin anısına dünyaya duyurmaya karar verir. Sadece, kendisini bekleyen şifrelerden, acı sürprizlerden ve ölümcül fanatiklerden habersizdir…

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. metin kaplan dedi ki:

    Dan Brown, yine farkını ortaya koyarak kendine yakışanı yapmış.Gözlerimi kırpmadan okudum kitabı.Düşündürücü soluksuz bir roman.Kitaptan Bir tane daha mı alsam birine hediye ederim diyecek kadar beğendim.

  2. Halil şerif dedi ki:

    Dan Brown kitabını yazarken bir çok bilim insanının, tarihçinin, uzmanların desteğini almış.Tarih, bilim, din, felsefe ve polisiye sevenlere bir başyapıt adayı olarak tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test