Maliye Bakanı’ndan Öğretmen Ataması Açıklaması

  • 22 Aralık 2017
  • 562 kez görüntülendi.
Maliye Bakanı’ndan Öğretmen Ataması Açıklaması

Maliye Bakanı‘ndan Öğretmen Ataması ve Bitcoin Açıklaması

Maliye Bakanı Taşerona Kadro, BİTCOİN ve Öğretmen atamaları mevzusundaki soruları yanıtladı.

Maliye Bakanlığı’nın 2018 yılı bütçesinin görüşmeleri esnasında milletvekillerinden gelen soruları yanıtlayan Maliye Bakanı Naci Ağbal, öncelikle milyonlarca taşeronu yakından ilgilendiren taşerona kadro düzenlemesinin yılbaşından önce hayata geçeceğini söyledi.

2018 Yılı öğretmen atamalarıyla ilgili 2018 yılında 20 bin öğretmen ataması planlandığını söyleyen Maliye Bakanı, ayrıca 2018 yılındaki toplu sözleşmeyle öğretmenlerin refah oranının arttırılacağını söylemiş oldu.

Maliye Bakanlığı'nın 2018 yılı bütçesinin görüşmeleri esnasında milletvekillerinden gelen soruları yanıtlayan Maliye Bakanı

Maliye Bakanlığı’nın 2018 yılı bütçesinin görüşmeleri esnasında milletvekillerinden gelen soruları yanıtlayan Maliye Bakanı

Bir süredir tüm dünyayı kasıp kavuran BİTCOİN ile ilgili kendisine yöneltilen bir suali da yanıtlayan Bakan Ağbal, “Bitcoin konusunda gerek Merkez Bankası gerek gömü Müsteşarlığı gerek ana para Piyasası Kurulu gerekse Maliye Bakanlığı, bu mevzuyu teknik açıdan çalışıyorlar. Bir noktaya ulaştığında kurumlar arası ortak bir değerlendirme yaparak, bu konudaki hem hukuki altyapıyı bununla beraber bu konuyla ilgili gerekli açıklamaları yaparız.” dedi.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test