2017/9 KPSS tercih sonuçları açıklandı ÖSYM KPSS

  • 28 Aralık 2017
  • 538 kez görüntülendi.
2017/9 KPSS tercih sonuçları açıklandı ÖSYM KPSS

KPSS 2017/9 tercih sonuçları açıklandı. ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Peki KPSS 2017/9 yerleştirme sonuçları nasıl öğrenilir?

 

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen 2017/9 KPSS Spor Genel Müdürlüğünün Mühendis ve tekniker Ünvanlı Kadrolarına Yerleştirme işlemi için heyecanla beklenen sonuçlar açıklandı. ÖSYM tarafından yapılan duyuruda, tercih sonuçlarının erişime açıldığı açıklandı. Peki KPSS yerleştirme neticeları iyi mi öğrenilir?

KPSS 2017/9 YERLEŞTİRME SONUÇLARI

Kamu çalışanı Seçme imtihanı Spor Genel Müdürlüğünün Mühendis ve uygulaman unvanlı kadrolarına yerleştirme işlemleri, ÖSYM tarafından tamamlandı ve yerleştirme sonuçları erişime açıldı.KPSS yerleştirme sonuçlarını görüntülemek isteyen adayların ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi’ne giriş yapmaları yada ÖSYM’nin Sonuç izahat Sistemi’nden T.C. Kimlik Numarası ve Aday Şifresi ile sorgulama yapmaları gerekmektedir.ÖSYM tarafından yapılan yazılı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi;

“KPSS 2017/9 Spor Genel Müdürlüğünün Mühendis ve tekniker unvanlı kadrolarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile 27 Aralık 2017 tarihinde saat 11:35’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.Osym.Gov.Tr web adresinden erişebilir.”

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test