Aret Vartanyan Gitme Zamanı Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 01 Kasım 2017
  • 727 kez görüntülendi.
Aret Vartanyan Gitme Zamanı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aret Vartanyan Gitme Zamanı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aret Vartanyan Gitme Zamanı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Gitme zamanı, Ünlü Yazar Aret Vartanyan’ın yazdığı bir kitap olarak mantıkla illüzyon arasında sıkışan insanlığı düşünmeye davet ediyor.

Gitme zamanı, iş adamı olan Selim bir gün eşinin yurtdışında katıldığı fuarda tanıştığı bir adamla kendisini aldattığını öğrenir. Çok sevdiği eşine bunları konduramayan Selim, önce kendini suçlar. Yaşadığı zor günlerde Selim’in en büyük destekçisi ise en eski ve en yakın arkadaşı olan Aslı’dır. Ancak Selim, Aslı için onun vazgeçemediği bir tutkudur. Aslı onu deliler gibi sever ve bu evlilik Selim’e açılmasındaki en büyük engeldir. Selim eski arkadaşı Bülent’in yanına gider. Ama o eğlenceye düşkün ve çok çapkın bir adamdır. Selim’in Bengü ile tanışmasına aracılık eden Bülent olmuştur. Bengü’de kaldığı gecenin sabahında orada gördüğü bir gezi broşürünü alarak kaçan Selim, bir doğa gezisine gider.

Selim burada kendinden çok genç olan Zümrüt ile tanışır. Selim’i Zümrüt’e iten bir güç vardır ve evliliğini de bitirmeye karar verir. Selim ile Zümrüt çok fırtınalı bir aşk yaşarken bir gün Zümrüt’ün evine giderler. Ancak Zümrüt’le girdikleri evin bir süre evvel kendisiyle bir gecelik ilişki yaşadığı Bengü’ye ait olduğunu görür. Zümrüt her şeyin farkındadır. Ama yine de ilişkilerine devam ederler. Burcu bu süreçte eski eşi Selim’i aslında çok sevdiğini ve ona geri dönmeyi istediğini fark eder. Selim’i bir akşam yemeğine davet eder ve ona hislerini açar. Selim ise Burcu’yla devam edemeyeceğini söylerken bu sırada kocası tarafından aldatılan Aslı, bu acıyla kendini Selim’e karşı açar ama sonra yaptığı bu hareketten pişmanlık duyar. Selim, uzun zamandır hayatına giren ve birlikte olduğu bütün kadınları ve yaşadıklarını kafasında tartarak biçerken bir gün aniden ortadan kaybolur.

 

 

Yayınevi: Destek Yayınları

Sayfa Sayısı : 512

İlk Baskı Yılı : 2015

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test