Sarah Jio Böğürtlen Kışı Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 28 Ekim 2017
  • 706 kez görüntülendi.
Sarah Jio Böğürtlen Kışı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Sarah Jio Böğürtlen Kışı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Sarah Jio Böğürtlen Kışı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Böğürtlen Kışı – Sarah Jio

Böğürtlen kışı kitabında ödül yazar Sarah Jio’nun yeni hikayesini sürükleyici bir dille okuyoruz.

Böğürtlen kışı, yoksul Vera Ray ve arkadaşı Caroline birlikte yaşamaktadır. Caroline bir gün Vera’ya Olympic Otel’de bir davet olduğunu ve bu girebileceklerini söyler. Caroline ve Vera evdeki en güzel elbiselerini giyerek Olympic Otel’e giderler. Caroline’in bir yalanıyla davete girmeyi başarırlar. Vera şans eseri otelde otel sahibinin oğlu Charles ile tanışır. Charles’a yaklaşmak istemeyen Vera’ndan ayrılmayan Charles ile görüşmeye devam ederler. Daha sonra Vera bir gün hamile kalır ama hamile olduğunu Charles’a söylemez. Charles, Vera’ya evlenme teklifi ederken Vera’yı ise ailesi ile tanıştırmaya götürür. Vera, fakir olduğu için Charles’ın ailesi Vera’yı asla istemez. Charles’in kız kardeşi Josephine ise Vera ile konuşur ve onun hamile olduğunu öğrenecektir.

Vera kendisi yüzünden sıkıntı yaşamasını istemediği Charles’tan ayrılır. Caroline evlenir ve Eva adında bir kızı olur. Vera’nın da Daniel adında bir oğlu dünyaya gelir. Vera Olympic Otel’de temizlikçi olmaya eder. Bir mayıs ayı gecesinde kar yağıyorken Daniel’i öperek evden giden ama akşam gelen Vera, Daniel’i evde bulamaz. Vera günlerce kendi çabasıyla oğlunu aramaya başlar. Otelde zengin konuklardan olan Lon ile karşılaşan Vera’yı Lon çok fazla beğenir. Vera’ya akşam yemeği teklif eden Lon, oğlunun bulunması sözü ile Vera’yı ikna eder. Lon sözünde durmaz ve Vera, Lon’dan habersiz otelden kaçar ve Charles’in evine gider. Ama onun evlendiğini öğrenerek oradan uzaklaşır.

 

Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2013

Yayınevi: Arkadya Yayınları

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. suna ergen dedi ki:

    Kitaptan çok iyi şeyler çıkarmak mümkün oldukça duygusal ve etkileyici bir kitap. Kitabı elimden düşüremedim okumaya değer bir kitap okumalısınız tavsiye ediyorum

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test