Albert Camus Mutlu Ölüm Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 25 Temmuz 2017
  • 725 kez görüntülendi.
Albert Camus Mutlu Ölüm Pdf E-Kitap Tanıtımı

Albert Camus Mutlu Ölüm Pdf E-Kitap Tanıtımı

Albert Camus Mutlu Ölüm Pdf E-Kitap Tanıtımı

Mutlu Ölüm  Albert Camus

Mutlu Ölüm, Yazar Albert Camus’un yazdığı bir hikaye olurken insanların yaşam hikayesini ve yaşadığı zorlukları anlatıyor.

Mutlu Ölüm, Patrice Mersault, Zagreus’un villasına doğru yürürken kapının önünden yavaşça bir otomobilin geçtiği yankılandı. Tabancayı sağ şakağının üzerinde hissettiğinde Patrica, ona bakıyordu ve gözleri yaşlarla doluydu. Daha sonra geriye bir adım atarak bir el ateş etti. Mersault aslında içinde çok fazla şey biriktiriyordu. Hızlı adımlarla koşarak evine giderken valizini bir köşeye bırakarak sakat adamın böyle bir acı içinde olmasını dayanamadığını anlar. Mersault aslında çok hastaydı ve ateşten titriyordu. Lucienne’ye bakan Mersault, gülümsedi ve yatağına uzandı. Aslında görülen ve yaşanılanlar arasındaki derin uçurumlar söz konusuyken bu konakta yaşananların esrarengiz anlamı ise çözülebilecek midir? Mersault ile rekabeti yaşayanlar ve silah sesleri ile sessizliğe bürünen bu konağın esrarengiz odaları, sırlarla dolu duvarları ve tehlikeli insanlarıyla bilindiğini farkedenler için belki de artık çok geçtir.

 

Dili: Türkçe

Sayfa sayısı : 166

Baskı Yılı: 2000

Yayınevi: Can Yayınları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hayal Sayan dedi ki:

    Her zaman keyifle okuduğum harika bir kitap. Arşivimde olduğu için çok sık okuyorum. Hiç sıkılmadan okuyabilirsiniz. Ücretsiz linkleri gördüğüm zaman bu sitenin içinde aradığım pek çok kitabı buldum.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test