Vazgeçtim Kahraman Tazeoğlu PDF Kitap Tanıtımı

  • 15 Haziran 2017
  • 563 kez görüntülendi.
Vazgeçtim Kahraman Tazeoğlu PDF Kitap Tanıtımı

Vazgeçtim  Kahraman Tazeoğlu PDF Kitap Tanıtımı

 

Romantik kitapların en iyi isimlerinden biri olan Kahraman Tazeoğlu, yeni kitabıyla bir kez daha okuyucularıyla buluşuyor.

 

Kitabın baş kahramanları Feyza, Koray ve Mehmet isimli karekterlerden oluşmaktadır. Mehmet’in babası epey zengin bir adamdır. Yurt dışında da çok iyi bir şirketin sahibidir. Saadettin ve Gülseren’in kızı olan Feyza’nın babası da Mehmet’in babasının hayatını bir olayda kurtarmıştır. O günden sonra da bir daha asla ayrılmamışlardır. Arif ve Meryem’in oğlu Mehmet’in bir kız kardeşi yoktur ve aile o nedenle Feyza’yı kızları gibi severken Saadettin ve Gülseren’e de  hep güvenmiş ve aralarında güçlü bir bağ oluşmuştur. Aynı apartmanda oturmaya başlarlarken bütün imkanları ile onları kendilerinden biri saymışlar ve tüm ihtiyaçlarını da karşılayarak vefa borçlarını ödemeye çalışmaktadırlar. Feyza doğduğunda ise Mehmet 10 yaşındadır.

Mehmet ve Feyza birlikte kardeş gibi birlikte büyümüştür. Çok yakın arkadaş, iyi bir sırdaş ve de kardeştirler. Feyza için Mehmet kısaca Mali’ dir. Ona böyle seslenir ve lakap takmıştır. Mehmet büyüdüğünde Almanya’ya babasının işlerini ve şirketini yönetmeye gider. Feyza’da İstanbul’dan Ankara’ya okumak için gelir. Yıllar sonra da aniden babasının ölüm haberini alan Mehmet, ülkeye geri döner. Bu süre zarfında Feyza çok güzel bir genç kız olurken onu tekrar gören Mehmet ise Feyza’ya aniden aşık olur ve ona bunu mutlaka söylemeye karar vermiştir. Ancak Feyza başka birine yani Koray’a aşıktır.

Koray ile üniversitede tanışmışlardır. Koray ile üniversitede tiyatro kulubünde karşılaşırlar. Koray, ne yapacağı belli olmayan ve bohem bir hayat yaşayan biridir. Bir o kadarda Feyza ile uyuşurlar. Mehmet ise kendine çok iyi ve sağlam bir hayat kurmuştur. İyi bir aileden gelirken bütün imkanları olan bir adam olarak etrafındakilerin Feyza için en iyi kararın Mehmet olduğunu düşünürken, Feyza ise onsuz yaşayamayacağını düşündüğü ve çok sevdiği Koray’ı seçmektedir. Mehmet’in Feyza için yaptıkları ve düşündükleri hiç bir değer yaratmasa da yaptığı mücadeleler onu sevmesini etkilemeyecektir. Koray yerine onu seçmesi belki hayatını değiştirecekken Feyza’nın ODTÜ’den tanıdığı Koray’ı çok sevmesi Mehmet’in sevgisine yetmeyecek ve karşılık gelmeyecektir. Mehmet’in yaşadığı aşk ve kırgınlıklar belki de böylesine büyük bir aşkı bir daha yaşamaması için ders olacak niteliktedir.

 

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe

Yayınevi: Destek Yayınları

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test