Gölün Dibindeki Ev Josh Malerman Pdf Kitap Tanıtımı

  • 07 Haziran 2017
  • 611 kez görüntülendi.
Gölün Dibindeki Ev Josh Malerman Pdf Kitap Tanıtımı

Gölün Dibindeki Ev  Josh Malerman

 

Gölün Dibindeki Ev, Türkiye’nin en çok satan korku gerilim kitaplarının Yazarı Josh Malerman’dan tüyler ürpertici ve heyecanlandıran bir romandır.

Gölün Dibindeki Ev, 17 yaşlarında olan Amelia ile James, birbirlerini çok seven iki tatlı çocuktur. James bir gün Amelia’yı ufak bir kanoyla gezmeye göle götürmek ister ve her şey çıkma teklifi ile başlamıştır. Çok eğlenceli bir gün geçiren Amelia ile James gölün inanılmaz manzarasında çok güzel bir gün geçirirler. Gölde ilerlerken gölün içinde bir başka göl daha görürler ve oraya gittiklerinde gölün altında bir ev daha bulurlar. Meraklarına yenilerek bu evi incelemek için göle dalan ikili her tarafı yosun kaplı, çürümüş ve balıklarla dolu bir harabe bulmayı umut ederler ancak hiç de öyle olmaz.

Gölün altındaki bu gizemli ev aslında gayet muntazam ve iki katlı bir yapıdır. Tonlarca suda dimdik duran bir askılık onları karşılarken salondaki büfenin üzerinde bir cam kase bulunur ve tavandaki ampuller de oldukça ilginç ve gizemlidir.

Dili: Türkçe

Sayfa sayısı : 184

Baskı Yılı: 2017

Yayınevi: İthaki Yayınları

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hayal Sayan dedi ki:

    Gerilim ve aksiyon dolu bir roman olmuş. Çok severek okuyacağınız sürükleyici olan nadir eserlerden biri. Mutlaka severek okuyacağınızı düşünüyorum.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test