Çırılçıplak Aşk Aret Vartanyan Pdf Kitap Tanıtımı

  • 29 Mayıs 2017
  • 591 kez görüntülendi.
Çırılçıplak Aşk Aret Vartanyan Pdf Kitap Tanıtımı

Çırılçıplak Aşk  Aret Vartanyan

 

Çırılçıplak Aşk, yazar Aret Vartanyan’ın aşk ve ilişkiler üzerine yaptığı tespitler ve incelemelerin örneklerini anlattığı akıcı bir eserdir.

Çırılçıplak Aşk, küçüklüğümüzden bu yana her şeyi sevmemiz gerektiğinin bizlere telkin edildiğini ama kendimizi sevmemizin hoş görülmediğini işlerken aslında kendini sevmeyen insanın hiçbir şeyi sevemeyeceğini ve suç işleyebileceğini belirtiyor. Mevlana’dan esinlenen yazar, aşkı serbest bırakan insanın yaşayacağı değişim ve güzellikleri de belirterek şimdiki zamanda yaşamanın ve anın tadını çıkarmanın önemini vurguluyor.

Karşımızdaki bireye yüklediğimiz anlamların aşkla ve sevgiyle olan bağlantısının değerini iyi ölçmenin sorumlulukları da işleniyor. Bir ilişkinin sizin için aslında bittiğini saygı, arzu ve sevginin tükendiği, ilişkinin zorla gittiği bir durumun olmasına rağmen senin devam ediyor olman aşka ve ilişkine ihanet etmek olduğunu çarpıcı şekilde öne çıkaran kitapta, aşkın en yalın halinin adeta çırılçıplak bir ruh halinde yaşanmasının değerini ve önemini anlamanın en güzel örnekleri bu kitapta okuyuculara sunuluyor.

Dili: Türkçe

Sayfa sayısı : 148

Baskı Yılı: 2013

Yayınevi: Destek Yayınları

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test