Sarah Jio Yağmur Sonrası Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 04 Nisan 2017
  • 875 kez görüntülendi.
Sarah Jio Yağmur Sonrası Pdf E-Kitap Tanıtımı

Sarah Jio Yağmur Sonrası Pdf E-Kitap Tanıtımı

Sarah Jio Yağmur Sonrası Pdf E-Kitap Tanıtımı

II. Dünya Savaşının tam ortasında yaşanan yasak aşk ve işlenen korkunç bir cinayet…

Umut tükenmiş görünse de ikinci şans her zaman vardır… Ya yoksa?

Anne Calloway ne kadar çabalasa da yetmiş yıldır ardından gelen anıları bir türlü aklından silemiyordur. Bora Bora Adasından adına gelen esrarengiz bir mektup ise adeta kapanan yarasını yeniden açar.

1942 yazında, II. Dünya Savaşının en hararetli süreında Bora Bora Adasında vazife almak için orduya hemşire olarak katılan Anne, genç, güzel ve nişanlı bir hanımdır. Sadece orada hiç hesap etmediği bir durumla karşılaşır. Aşk… Kalbini tutkuyla dolduran, yakışıklı asker Westry Greene karşı koyamaz. Kısa sürede aşkları, adadaki amber çiçekleri gibi filizlenirken, sazdan çatısı olan bir bungalovun altında gizli bir dünyayı paylaşırlar. Ta ki bir gece tüyler ürperten bir cinayete tanık olana kadar… Savaş rüzgârıyla ayrı yerlere savrulan çift, tekrar asla bir araya gelemez. Peki Anne, onca sene sonra gelen bu mektubun izinden gidip taşıdığı vicdan azabını sonlandırabilecek midir?

Ya siz, araya zaman, mekân, kişiler girse de gerçek aşkın arkasından gitmeye cesaret edebilir misiniz?
Mart Menekşeleri ile gönüllere taht kuran Sarah Jiodan görkemli bir başyaratı… Yağmur Sonrası ile tutkunun vakit tanımayan öyküsünü okurken, gözyaşlarınıza başat olamayacaksınız.

“II. Dünya harbinde Pasifikin tam ortasında kalan, yürek burkan muhteşem bir aşk hikâyesi.”
Kristin Hannah

Sarah Jio Yağmur Sonrası Pdf E-Kitap Tanıtımı

Anne Calloway savaş süreında hemşirelik yapmış ve yaşadıklarının acısı ile senelerdir depresyonda olarak yaşamış yaşlı bir hanımdır. Senelerdir ne yaparsa yapsın hafızasından yaşadığı anıları bir türlü silememiş ve bunun acısı ile yaşamıştır. Bir gün eline geçen bir mektupla geçmişi daha da canlı olarak karşısına çıkar. Fakat bu kez acı çekmek yerine içinde bir ümit yeşermiştir.

Anne 2. Dünya Savaşı esnasında Bora Bora adalarında vazife almış bir hemşiredir. Savaş tüm şiddeti ile devam ederken görevi onu sevgili nişanlısından ayırmış ve bu adaya sürüklemiştir. Ancak biricik aşkı olan nişanlısını ondan ayıran savaş ona yeni bir aşk vermiştir kendisine.

Westry Greene Bora Bora’da görevli yakışıklı bir askerdir. Anne ile tanışması ile savaşın acımasızlığının yerini karşı konulamaz bir aşk alır. Ancak aşık olduğu kadın nişanlıdır ve savaş tüm şiddeti ile devam etmektedir. Anne ile olan aşkını gizli olarak yaşamaktadır Onlar için her şey yolunda giderken beklenmedik bir katliam işlenir ve aşıkları birbirinden ayırır.

Bu ayrılık senelerdir Anne’nın vicdanını sızlatmaktadır. Son aldığı mektup sayesinde bu ıstırabı sonlandırma şansını yakalar ve tekrardan Bora Bora adasının yolunu tutar. Hem geçmişin acılarını sonlandırmak ister hem de içinde kaybolmayan aşkı sonucunda yaşamak.

Sarah Jio, Yağmur Sonrası romanı ile sizi yeniden kalbinizin derinliklerinden vuracak diyebiliriz. Mükemmeş aşk öyküsünü okurken hem duygulanıyor ve gözyaşlarınızı tutmakta zorlanıyorsunuz hem de aşkın gücü karşısında çok etkileniyorsunuz.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yağmur Demir dedi ki:

    Sarah Jio için okunması gereken yazarların en iyilerinden demek yanlış olmaz. Harika hikayelerini bizlerle buluşturan bu siteye de çok teşekkürler

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test