J. K. Rowling Boş Koltuk Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 03 Nisan 2017
  • 790 kez görüntülendi.
J. K. Rowling Boş Koltuk Pdf E-Kitap Tanıtımı

 J. K. Rowling Boş Koltuk Pdf E-Kitap Tanıtımı

J. K. Rowling Boş Koltuk Pdf E-Kitap Tanıtımı

Yüzyılın en büyük hikâye anlatıcısı J.K. Rowlingden…
Minik bir kasaba hakkında büyük bir roman.

Barry Fairbrother kırklı yaşlarının başında beklenmedik bir şekilde hayata gözlerini yumar. Bu aniden gelen ölüm yaşadığı kasabanın halkı için büyük bir şok olacaktır. Arnavut kaldırımlı meydanı ve eski kilisesiyle Pagford, sıradan bir İngiliz kırsalı gibi görünse de bu tatlı görüntüsünün ardında bir savaş sürmektedir. Zenginler fakirlerle, gençler ebeveynleriyle, kadınlar kocalarıyla, öğretmenler öğrencileriyle devamlı bir çatışma halindedir. Pagford ne olursa olsun göründüğü benzer biçimde bir yer değildir.

Belediye Meclisinde Barry’nin ardından boşalan koltuk, kasabanın görüp göreceği en büyük savaşın tetikleyicisi olacaktır.

Türlü düzenbazlıklar ve hırsla devam eden, herkesin birbirinin foyasını ortaya çıkaracağı seçim savaşında zafer kimin olacaktır?

 J. K. Rowling Boş Koltuk Pdf E-Kitap Tanıtımı

J. K. Rowling Boş Koltuk Pdf E-Kitap Tanıtımı

J. K. Rowling ismini artık bilmeyen yoktur sanırım. Harry Potter serisi ile İlk olarak maksimum satan kitaplar listesinin en tepesine yerleşti. Daha sonra film serisi ile aynı şeyi beyazperde sektöründe gerçekleştirmiş oldu. Bir tek bu seri yardımıyla dünyanın en zenginleri listesine bile girdi. Şimdi yeni bir roman ile tekrardan karşımızda.

Boş Koltuk Harry Potter tarzı bir hayal gücü barındırmıyor. Daha çok günümüz yaşamının gerçeklerini okurlarına farklı bir halde aktarıyor. Kitap oldukca da uzun bir kitap fakat hikayenin geçmiş olduğu yer ufak bir kasaba.

Kitabın ana mevzusu insanların birbiri ile yaşadığı çatışmalar. Sınıf çatışmaları, kültür çatışmaları, çıkar çatışmaları, anlayış farkı çatışmaları derken küçücük kasaba da bir koltuk boşalır ve yeni bir çatışma başlar. Koltuk çakışmaları.

Koltuk sevdası ile tüm kasaba aniden kendini bir savaşın içinde bulur. Bir koltuğu ele geçirmek için yapmadıkları kalmaz. Bunun tek iyi tarafı gerçeklerin ortaya çıkmasıdır fakat gerçeklerin yıkım gücü kimi zaman herşeyden daha kuvvetlidür.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test