Yediiklim KPSS Genel Kültür RETRO Güncel Soru Bankası| Beyza Oruç Erdoğuş

  • 19 Mart 2017
  • 593 kez görüntülendi.
Yediiklim KPSS Genel Kültür RETRO Güncel Soru Bankası| Beyza Oruç Erdoğuş

Yediiklim KPSS Genel Kültür RETRO Güncel Soru Bankası| Beyza Oruç Erdoğuş

 

www.kpssguncelbilgi.com olarak 2016 KPSS sürecinde sizlere önerebileceğimiz ve kefil olabileceğimiz ilk kitap Beyza Hocamızın Yediiklim Yayıncılık tarafından çıkarılan KPSS Genel Kültür – RETRO Güncel Soru Bankası kitabıdır.

A4 boyutunda 350 sayfadan oluşan RETRO Güncel kitabında 75 test ve 2000’in üzerinde soru bulunmaktadır. KPSS tarihinde Konu sınıflandırması olmayan ilk ve tek kitap olma özelliği gösteren Retro Güncel kitabı ile ilgili Beyza Oruç Erdoğuş hocamız şunları ifade etmiştir:

Sevgili Arkadaşlar, Değerli Adaylar;
‘Yanlışınız az, doğrunuz çok, şansınız bol olsun’ temennisiyle 2015 yılında sosyal medya üzerinden başladığım soru paylaşımlarının sizler tarafından teveccüh görmesinden onur duydum. Bana bu güzel duyguları yaşattığınız için hepinize müteşekkirim. Bu süreçte sizlerden gelen istek ve beklentiler doğrultusunda yeni sorular da ekleyerek bu kitabı oluşturdum. Lakin hiçbir zaman tek başıma değildim. Eleştirileriniz, önerileriniz, ricalarınız yol göstericim oldu. Sizlerin sayesinde hatırladıklarımı yazdım, unuttuklarıma baktım, bilmediklerimi öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. İlmin sınırsızlığı karşısında acizliğini her daim kabul eden biri olarak bilmediklerimin bildiklerimle kıyaslanmayacak mesafede olduğunun idrakiyle KPSS müfredatına sadık kalmaya çalıştım.
KPSS soru sisteminin özellikle son 3 yıldır Genel Kültür anlamında sınırları zorladığı ve geçtiğini gördüğümden ben de sınırlara yüklenip biraz aşmaya çalıştım. Bu sebeple kitapta konu sınıflandırmasına gidemedim. Sanırım soruları konu sınıflandırmasına tabi olmayan bu alandaki ilk kitap RETRO’dur ve bilinmesini isterim ki bu kitap hiçbir maddi beklenti ve endişe ile hazırlanmamıştır. Dilerim ki RETRO, sizlerin yürüdüğü yolda küçük bir sokak lambası olabilmeyi başarır ve hakeder.

RETRO Güncel Kitabını Nasıl Satın Alabilirim?

  • RETRO Güncel kitabını bulunduğunuz şehirdeki tüm saygın kitap evlerinden satın alabilirsiniz.

İnternet üzerinden de RETRO kitabını aşağıdaki sitelerden en uygun fiyata şu şekilde satın alabilirsiniz.

Satış Sitesinin Adı Fiyatı Satın Alma Adresi
Kitap Yurdu 14,04 ₺  satın almak için tıklayınız
Kitap Seç 14,40 ₺  satın almak için tıklayınız
Yediiklim.com.tr 14,40 ₺ satın almak için tıklayınız
Maksimum Kitap 15,60 ₺ satın almak için tıklayınız
Pegem.net 14,40 ₺ satın almak için tıklayınız

Kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve sormak istediğiniz soruları hemen altta yer alan yorum gönder bölümünü kullanarak bizlere ve adaylara iletebilirsiniz.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test