Kahraman Tazeoğlu Simru Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 18 Mart 2017
  • 1.050 kez görüntülendi.
Kahraman Tazeoğlu Simru Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kahraman Tazeoğlu Simru Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kahraman Tazeoğlu Simru Pdf E-Kitap Tanıtımı

Nereden çıktın yine karşıma?

Tamamlayamadığın hangi vicdansızlığın için geri geldin? Geçmişim olamamıştın, şimdi geleceğim de olmak için mi döndün? Artık benim için sen bir “fark etmez”sin. Fırtınada yolunu kaybetmiş bir yelkenli için rüzgarın nereden estiğinin önemi yoktur. Geçti artık o günler… Kabrime çiçekle gelmen, beni öldürmüş olman gerçeğini değiştirmiyor.

Sessiz çığlıkları vardır kırılan kalbimizin ve onları yalnızca tanrı duyar. Senin duymadığın ve asla hiçbir zaman duymayacaklarından bahsediyorum. Umarım beni anlıyorsundur. Keşke birazcık düşünebilseydin. Düşünmediğin için şimdi kalbin acıyor farkındamısın? Beynin düşünemediği her şeyin bedelini kalp öder. Düşünmek beyni acıtmaz ama düşünmemek kalbi yorar.

Şu hayatın bize en büyük darbesi beklediklerimizin asla hiçbir süre gelmemesi, gelenlerin ise bizi hak etmemesidir. Bazı insanlar hiç başlamayan hayatlarının bitmesinden korkarlar… Neyi biriktire bilmişler ki kaybetsinler? Sen de onlardansın bana göre. Elinde avucunda hiçbir şey kalmamış fakat hâlâ yitirmekten korkuyorsun. Kolların boşluğa alışmış ama benimle doldurmaya çalışıyorsun. Bitmişsin fakat hiç başlamamış bulunduğunu anlayamamışsın. Söylenmiş sözleri duymamış sın, şimdi söylenmemişleri dinliyorsun. Göremediğin şey şuydu: Ben sana yaşamımı verdim, sen onu başkasının çöpüne attın.

Bana gelince… İyiyim ben. Aşkta özgürlüğün tutsaklıkla başladığını ve aynı zamanda da hayatta aşktan daha önemli şeyler olduğunu öğrendim. Mesela insan olmak…

Kahraman Tazeoğlu Simru Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kahraman Tazeoğlu Simru Pdf E-Kitap Tanıtımı

Son yıllarda aşk kitapları denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Kahraman Tazeoğlu yeni romanı Simru ile gene okurların beğenisini kazanmayı amaçlıyor.

Kahraman Tazeoğlu bir önceki romanı olan Mor’u M. H. Kan ile birlikte yazmıştı ve hayranlarında az da olsa hayal kırıklığı yaratmıştı. Kendisinin kaleme aldığı Simru kitabı ile bunu telafi etmeyi amaçlıyor.

Simru okurlara Kahraman Tazeoğlu türünde bir aşk romanı sunuyor. Yazarın süslü ve büyülü sözleri ile bir aşk hikayesi okuyorsunuz.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Melike dedi ki:

    Kahraman Tazeoğlu bu kitap ile kendini tekrar okutarak başarısını kanıtladı. Süslü cümleler ile beğeni toplamayı sürdüren bir eser.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test