Fatih Yağcı Hasbelkader Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 29 Mart 2017
  • 874 kez görüntülendi.
Fatih Yağcı Hasbelkader Pdf E-Kitap Tanıtımı

Fatih Yağcı Hasbelkader Pdf E-Kitap Tanıtımı

Fatih Yağcı Hasbelkader Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kimi zaman yalnız gitmek istersin…

Şimdi geriye dönerek bakıyorum da annemin elini tutarak yürümeyi, elini tutarken yüreğine sarılmayı, babamla
geçirdiğim hafta sonlarını ve hiç kırılmayacak sandığım oyuncaklarımı… Dümdüz yol varken tümsekten yürümeyi özledim ben. Annemin “Oğlum düşeceksin.” derken sesindeki telaşını özledim. Taşlardan kaleler icra ettiğimiz futbol maçlarını özledim. Her insanın oynadığı fakat kimsenin kaybetmediği oyunları… Körebe oynarken o an orada bulunan herkese güvenmeyi özledim. Şimdilerde gözlerim açıkken bile güvenemiyorum insanlara. Çocukluğumu özledim, menfaat gözetmeden düşünmeyi… Kötülük adına asla hiç bir şey bilmeyecek kadar bilgisiz olduğum günleri özledim. Büyümek isteyecek kadar saf olduğum günleri…

“Umutları vardı, gerçekleşmek için çok arzulayan. Fakat umut dedikleri, gözlerimiz açıkken gördüğümüz rüyalardır. Bununla beraber öyle rüyalar ki yanlarında kâbusların masum kaldığı. Zira kâbuslar, uyandığında kurtulduğun rüyalardır. Umutlar ise, uyandığında başlayan kâbuslar…”

Fatih Yağcı Hasbelkader Pdf E-Kitap Tanıtımı

Fatih Yağcı Hasbelkader Pdf E-Kitap Tanıtımı

Fatih Yağcı son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yazarlardan bir tanesi. Daha önceki Cennete Gitmezsek Yandık ve Seviyorsan Git konuş Bence kitapları ile okurların beğenisini kazanan ünlü yazar yeni kitabı Hasbelkader ile de başarışını devam ettiriyor.

Fatih Yağcı Hasbelkader romanı ile okurlara içinde gene mükemmel cümlelerin olduğu kıymetli bir kitap sunuyor. Denemeye kayan yazım biçimı ile burun kıvırılmayan ve bu nedenle yazdığı kitapları şiir okur gibi okutan yazar yeni kitabında da bu türünü devam ettiriyor ve ortaya yine okuması zevkli bir eser çıkartıyor.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Melike dedi ki:

    Çok kıymetli bir kitap olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sitenin sunduğu harika kitapların arasına bu kitabı da yazın bence.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test