Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 01 Mart 2017
  • 1.123 kez görüntülendi.
Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok Pdf E-Kitap Tanıtımı

 Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok Pdf E-Kitap Tanıtımı

Çoğumuz hata yapıyoruz, her birimizin eksikleri var, süre süre çoğumuz kayboluyoruz. Ancak insan olmak, yaşamak bu demek değil mi? Bırak artık kendini suçlamayı, geçmişi kurcalamayı, bugüne duvarlar örmeyi ve cesaretle aç yüreğini. Sen aslına bakarsanız olduğu benzer biçimde değerli olan, yüreğindekileri yaşamayı hak edensin. Kimse kimseyi aldatmaz, insan bir tek kendini aldatır. Gerçek dışıı en basit kendine söyler, inanır kendi gerçek dışıına. Ardından ruhu parçalanır. Huzursuz anlar, mutlu olamama sancısı, özgürlük arayışı… Hayallerine giden yol, her şeyden önce kendinle sulharak, ayağa kalkmanla başlayacak. Ne yaparsam suniım yargılandım, kimseyi memnun edemedim. Aşk ve mutlulukla dolu, rahat, başarılı, daha iyi bir yaşam masalından kâbuslarla uyandırıldım. Bana gösterilen dünyanın, yaşamış olduğum korkuların gerçek olmadığını anladığım gün bu geceye hazırlandım. Kendi filmimin son perdesinde kâğıttan evleri yıkmaya, kafeslerin kapılarını açmaya, korkunun yerine sevgiyi, gözyaşının yerine tebessümü, sahtelerin yerine gerçekleri koymaya geldim. Yalnız olmadığımı biliyorum. Sana inanılmış olduğum, sana güvendiğim için cümlelerimi sana emanet ediyorum. Sessizlik seni yanıltmasın. Aynı semanün altında farklı yerlerde birlikte nefes alıyoruz. Çoğunluğun sesi terfi ettiğinde ne demek istediğimi anlayacaksın.

(Tanıtım Bülteninden)

 Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aret Vartanyan roman keyfinda yazdığı kişisel gelişim kitapları ile tanınan bir yazar ve yeni kitabı İnsanız Ayıbı Yok ile yine kendi biçimı ile okurlarına güzel bir kişisel gelişim kitabı sunuyor.

Aret Vartanyan İnsanız Ayıbı Yok kitabı ile bu defa insanların yaptığı hataların normalliğine dikkat çekiyor. İnsanoğlunun hata oluşturmaya meyilli bulunduğunu ve bundan utanılacak bir durum olmadığını okurlara anlatmaya çalışıyor.

Hatalardan korkmamamız icap ettiğini, bunlar utanç duymanın anlamsız olduğunu, bunları kendi kendimize engel yapmamamız icap ettiğini yeni kitabında güzel bir halde ele alıyor ve okurlarına hatalara rağmen mutlu bir yaşamın sırlarını sunuyor.

Medya cinsi : Ciltsiz

İlk Baskı Yılı : 2017

hamur Tipi : 2. Hamur harcı

Sayfa Sayısı : 328

boyut : 14×21

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test