Ruth Reichl Tatlı Hayat Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 07 Şubat 2017
  • 893 kez görüntülendi.
Ruth Reichl Tatlı Hayat Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

Ruth Reichl Tatlı Hayat Pdf E-Kitap Tanıtımı

Ruth Reichl Tatlı Hayat Pdf E-Kitap Tanıtımı

Yazar Ruth Reichl’ın yazdığı romantik ve sıcak romanlardan biri olan Tatlı Hayat isimli son kitabı ülkemize Seçil Şen’in çevirisiyle gelmiştir.

Hikaye, Billie Breslin’in New York’un en popüler yemek dergisi Leziz isimli dergide çalışmak için Kaliforniya’dan gelmesi ile başlıyor. Bambaşka bir hayat ve başlangıç için ile geldiği Leziz, kısa bir süre sonra kapatılmak durumunda kalırken orada çalıştığı arkadaşlarına o kadar bağlanıyor ki ailesi gibi alışıyor. Ancak bir anda tek başına çalışmak zorunda kalıyor. Billie bir yandan Leziz’in müşteri ve çağrı telefonlarına bakarken bir yandan da o büyük köşkte vakit geçirmenin yollarını aramaktadır.  Yıllardır kapısı açılmayan bir odayı ve kütüphaneyi keşfederken o kadar büyük bir hazineyi bulduğuna kendisi de inanmamaktadır. Burada tesadüfen 1. Dünya savaşı sırasında Leziz’le mektuplaşan bir genç kızın mektuplarını bulur.Yazılan tüm mektupların hepsini bulup okuyan Billie, enteresan ve tutkulu aşkı, bilinmeyen gerçek yaşam hikayesi,, bir yemek dergisinin gizli gerçekleri, 1. Dünya Savaşı sırasında yaşanan mücadeleler ve dahası bu hikayede yazarın akıcı üslubuyla birlikte okuyuculara sunulmaktadır.

Aşk, başarı ve romantizmin genel havasını yansıtan bu hikaye aynı zamanda gizemli mektuplar, sırlarla dolu odalar ve bilinmeyen pek çok hikayelerle dolu bir yaşamı dolu dolu anlatarak okuyucularıyla paylaşıyor.

 

 

Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe

Yayınevi: Pena Yayınları

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test