Marissa Meyer Levana Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 01 Şubat 2017
  • 902 kez görüntülendi.
Marissa Meyer Levana Pdf E-Kitap Tanıtımı

Marissa Meyer Levana Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

Levana – Marissa MeyerPDF Kitap Tanıtımı

Marissa Meyer Levana Pdf E-Kitap Tanıtımı

Fantastik roman kategorisindeki tanınan yazarlardan olan Marissa Meyer’in yeni kitabı Levana, Beril Uğur’un çevirisiyle ülkemizdeki okuyucularıyla buluştu.Yazar Marissa Meyer, aşk ve savaş ile ihanet ve ölüm üzerine unutulmaz bir romanı okuyucularına sunuyor.

New York Times çok satan  yazar Marissa Meyer, Levana’da büyüleyici kötü karakterinin geçmişini anlatarak hikayeye başlıyor. Daha sonra da Levana’nınanne ve babasının ölümü ile olaylar şekilleniyor. İlk aşkı ile bu aşkı elde etme biçimi, ablasının ona karşı tutumu ve Kraliçe vekili olarak geçirdiği dönem ve 3 yaşında ki yeğenini dahi öldürmeye karar vermesiylegeçen bölüm ve sonundaeşini öldürüşüne kadar tüm yaşadığı sahipsiz duygular ve kendini sürekli sihirle korumaçabası ihtiyacı gibi pek çok konu kitapta ilerleyen bölümlerde açığa kavuşuyor..

Marissa Meyer Levana Pdf E-Kitap Tanıtımı

Gizemli bir sarayda, ikinci prenses olarak doğması ve acımasız ablası yüzünden yüzünün yanmasıyla Levana’nın genç kızlığından kraliçe olmasına kadar pek çok şey yaşadığı öğreniliyor. Levana’nın kötülüğünün kaynağı anlaşılırken  ablasının da kendisi gibi sert, acımasız ve şizofren tavırları hem kendilerine hem de çevrelerine çok büyük zararlar veriyor . Ablasının çocukken Levana’ya yaptığı kötülüklerin sebebi belli olmasa daLevana’nın neden bu kadarçirkin olduğunu ve bu çirkinliğinin ne şekilde oluştuğunu hattaLevana’nın neden aynalardan nefret ettiğini de hep birlikte sürpriz bir şekilde öğreniyoruz.

 

 

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe

Yayınevi: ArtemisYayınları

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test