Madeline Hunter Kalbin Kuralları PDF E-Kitap Tanıtımı

  • 17 Şubat 2017
  • 706 kez görüntülendi.
Madeline Hunter Kalbin Kuralları PDF E-Kitap Tanıtımı

 

Madeline Hunter Kalbin Kuralları PDF E-Kitap Tanıtımı

Madeline Hunter Kalbin Kuralları PDF E-Kitap Tanıtımı

Tehlikeli. Çekici. Olağanüstü bir güç ve tutkuya sahip, her kadının içindeki şehvetli cazibeyi uyandırabilecek bir adam. Hayden Rothwell. Hayden hiçbir haber vermeden, bir teklif beklemeden, gizemli amaçları ve kudretli çekiciliğiyle Alexia Welbourne’ün evine girer. Saatler içinde Alexia beş parasız kalmıştır, ayrıca evlilik umutları tamamen yok olmuştur. Ta ki Hayden Rothwell onu yatağına alana kadar. Tutkulu bir an Alexia’yı, onu mahveden adamla evlenmesi için zorladığında, Hayden’ın onu baştan çıkarma oyunu çoktan başlamıştır. Ancak Alexia, yeni kocasının gizli amacını bilmiyordur. Hayden’ın ödemek için her şeyi göze alabileceği bir onur borcu vardır. Alexia ise bu oyundaki sürpriz oyuncudur. Onunla geçirdiği gecelerden vazgeçmek istemeyen Hayden, Alexia’yı yanında tutmanın bir yolunu bulmalıdır. Ancak bu sırada Alexia da kendi kurallarına göre oynamaya başlamıştır.

Madeline Hunter Kalbin Kuralları PDF E-Kitap Tanıtımı

“Bir seçim yapmam gerekse mutlaka M adame Tissot olurdu,” dedi. Bayan Waterman, bu sezon irene Longworth’ün dolabını hazırlamak için seçilen modacıydı. Caroline artık Irene’nin evinde yaşıyor, hatta Irene’nin yatağında yatıyordu. Tanrı aşkına, bu, Alexia’nın elindeyse şimdi bir de Irene’nin yeni giysilerini alamazdı. Tepkisinin sertliği, yeni konum una henüz alışamadığı­
nı gösteriyordu. Böyle zamanlarda içinde bir hınç bıçak benzer biçimde batıyordu. Lord H ayden’la aynı masada olmak zorunda kalması da ruhunun bir kısmını öfkeden kudurtuyordu. Kibirli ilgisini kabul etmek, baskın havasıyla harpmak da zalim bir beklenti gibi geliyordu.

Daha güçlü durup teyzesinin ilerideki yem ek davetlerini geri çevirmesini um uyuyordu. “Herhangi bir giysi sipariş vermenden sen ve ben konuş­malıyız, H en Teyze.” “doğal ki.” Leydi Wallingford’un ifadesi sorum lu bir itaatkârlığa döndü. “Caroline da masrafların sınırlanması konusunda ısrar etti. O mevzuda benden çok daha m antıklıdır, değil mi tatlım? Onunla evlenen adam, diğer kızlara gore daha az masraflı bulunduğunu görecek.” Caroline yine kızardı. Kuzeni, üstünde dolanan tuzağı görmüyordu. Bu onaya belli belirsiz gülümsedi. ‘Vfemek sonlandı ve Lord H ayden’ın ajandası epey dolmuş halde kabul salonuna çıktılar. Ama kapıdan girerken Leydi Wallingford yeni bir plan duyurdu. “Hayden, kısa bir süre bana ve Caroline’a müsaade edebilir misin? Senin için bir sürprizi var ve ona yardım etmeliyim. Hepimiz eğlenceyi hazırlarken hanımefendi Welbourne seninle ilgilenecek.”

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hayal Sayan dedi ki:

    Yazarın tüm yeteneği burada bizi karşılaşıyor. Çok usta bir kalem olduğunu okuyunca sizlerde anlayacaksınız. Mutlaka bu kitaba bir şans tanıyın

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test