Lorraine Heath Serseri Tutkular PDF E-Kitap Tanıtımı

  • 18 Şubat 2017
  • 595 kez görüntülendi.
Lorraine Heath Serseri Tutkular PDF E-Kitap Tanıtımı

 

Lorraine Heath Serseri Tutkular PDF E-Kitap Tanıtımı

Lorraine Heath Serseri Tutkular PDF E-Kitap Tanıtımı

Günahlar bazen çok çekici olabilir…

Leydi Catherine Mabry sevdiklerini korumak için itibarını hiçe sayarak bir plan yapar: Yakışıklı fakat adı çıkmış Claybourne Kontu Lucian Langdon’dan yardım isteyecektir. Şiddet dolu Londra sokaklarında büyümüş Kont’un, unvanını hak etmediğine dair dedikodular herkesin dilindedir.

Lucian saygınlık kazanmayı ve asil bir kadınla evlenmeyi çok ister ve Catherine de onun bu taleplerine uygun bir eş adayıdır. Ancak karşılığında kötü şöhretli Kont’tan istedikleri, ikisinin de yaşamını riske atacaktır. Tehlike yaklaşırken Catherine, Kont’un muazzam tutkularını, Lucian ise güzel kadının ölçüsüz cesaretini keşfedecektir…

“Ustaca yazılmış, ilginç karakterlerle dolu bir roman. Harika bir serinin habercisi.”
-Romantic Times-

Lorraine Heath Serseri Tutkular PDF E-Kitap Tanıtımı

Serinin ilk kitabı olan Serseri Tutkular’ın mevzusu ise şöyle: Sokakta yaşayan Luke, işlediği bir cinayet sonucu idam edilecektir. O sırada bir adam gelir ve Luke’un gözlerine bakarak onun yitik torunu olan Claybourne Kontu Lucian Langdon olduğunu söyler. Luke da ölümden kurtulmak ve kendisi ile dostlarına daha iyi bir yaşam sağlamak için insanın sözünü doğrular.

Yıllar sonrasında Luke, ilk balosuna katılır fakat bir kişi hariç ötekiler ya onun önünden çekilir yahut gözlerini kaçırır. Gözlerini kaçırmadan karşısında cesaretli duran kişiyi, o vakadan 5 yıl sonrasında tekrar evinin kütüphanesinde görür. Leydi Catherine Marby, Luke hakkında çıkan dedikodulardan ve o vakadan cesaret alarak Luke’dan birini öldürmesini ister. Başta Luke bu teklifi reddetse de ondan sonra kendisine yardımcı olabileceği bir mevzu için Catherine’in teklifini kabul eder.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hayal Sayan dedi ki:

    Serinin ilk kitabı olduğu için merakla okudum. Sürükleyici ve anlaşılır kurgusuyla dikkat çekiyor. Londra sokaklarında geçen bir hikayede pek çok detayı bu kitapta buluyorsunuz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test