Leigh Michaels Düğün Evi Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 02 Şubat 2017
  • 962 kez görüntülendi.
Leigh Michaels Düğün Evi Pdf E-Kitap Tanıtımı

Leigh Michaels Düğün Evi  Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

Leigh Michaels-Düğün Evi PDF Kitap Tanıtımı

Leigh Michaels Düğün Evi  Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aşk hikayeleri ile öne çıkan Yazar Leigh Michaels’in Bestseller olan yeni kitabı Düğün Evi isimli kitap, Hatice Has’ın çevirisiyle ülkemizdeki okuyucularıyla buluştu.

Somervale Dükü’nün kız kardeşinin muhteşem düğünü hikayeye damgasını vururken  Steadham köyünde bu düğünle birliktetürlü türlüdedikodular, entrikalar ve bol bol aşkla karşılaşacaksınız. Düğün haftasında tüm davetliler düğünün yapılacağı ihtişamlıHalstead Köşkü’nde özel olarak misafir edilerek karşılanırlar. Yapılan düğün hazırlıkları ve etkinlikleri tam gaz devam ederken buradaki misafirlerin hayatları aslında tamamen değişecektir.

Leigh Michaels Düğün Evi  Pdf E-Kitap Tanıtımı

Davetliler arasında kendisine uygun ve yakışıklı bir koca bulmak için adeta birbirleriyle yarışan hırslı kadınlar, Somervale Dükü’nün yakışıklı bekar arkadaşları. Düşes’in en yakın arkadaşları her şeye mutlaka yorum getiren sivri dilli Leydi Stone ve her fırsatta savaş anılarını herkese anlatan ama konuşmaktan asla yorulmayan gizemli Albay davetlilerden sadece birkaçıdır.

Burada üç kadın ve üç erkek belki de kaderin bir cilvesi olarak karışılacaklardır ancak buihtişamlı düğünden sonra hayatları gerçekten de sonsuza dek kökünden değişecektir. Aşkla birlikte pek çok skandal olan bu köşkte gizemler de yaşanacaktır. Türlü entrikaların hiç bitmeyeceği, aşkın da mutlaka doyasıya yaşanacağı bir hikaye sunan Leigh Michaels, akıcı dili ve etkileyici anlatımıyla unutamayacağınız bir romanı sizlere  sunmaktadır.

 

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe

Yayınevi: BigBangYayınları

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test