Kristin Hannah Bülbül Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 24 Şubat 2017
  • 916 kez görüntülendi.
Kristin Hannah Bülbül Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kristin Hannah Bülbül Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kristin Hannah Bülbül Pdf E-Kitap Tanıtımı

BİR KADININ RUHUNUN MANZARASI
SAVAŞTAKİ BİR DÜNYA KADAR HIZLI DEĞİŞEBİLİR.

II. Dünya Savaşı döneminde Fransa’da yaşayan iki kız kardeş, annelerini küçük yaşta yitirmiş ve babaları tarafından terk edilmiştir. Viann henüz çocukken âşık olduğu Antoine’la evlenip acı tatlı bir yaşam kurmayı başarırken isyankar Isabelle gittiği bütün okullardan ya atılmış yahut kaçmıştır. Savaş alevlenmeye başlayınca Viann’in kocasını cepheye çağırırlar. Tekrar okuldan atılan Isabelle’inse ablasının yanına gitmekten başka çaresi yoktur. Fakat iki kız kardeşin arası savaş yüzünden açılır. Isabelle direnişe katılmanın bir yolunu bulur sayısız hayat kurtarır ve imkansız bir aşka tutulur.

Yolunu gözlemiş olduğu veya sonsuza dek veda ettiği sevdikleri için bahçesindeki kurumuş elma ağacına birer kurdele bağlayan Viann ise çok sevmiş olduği kocasının yokluğunda, yabancı erkeklerin işgal ettiği bir şehirde zulme, açlığa ve korkuya göğüs gerecektir.
Bazı kadınlar doğuştan cesurdur; doğru olan için harpmak, hayat kurtarmak ve gidişatı değiştirmek uğruna kendi canlarını tehlikeye atarlar. Isabelle bu kadınlardandı… fakat bazı hanımlar da sabır ve fedakârlıklarıyla direnir, sevdiklerini koruyup kollar ve yaşamı onlar için tekrar inşa eder. İşte, Viann’in hikâyesi de tam olarak böyleydi…

Kristin Hannah Bülbül Pdf E-Kitap Tanıtımı

“İki kadının Fransız Direnişi’ne vermik oldukları destek, aşkları, kayıpları ve zaferleri… Bülbül’ü elimden bırakamadım.”
Suzanne Droppert

“Bülbül’ün edebiyat dünyasındaki tesiri bir fırtınadan ayrımsız olacak.”
Booklist

“Gözlerinizde yaş kalmayana kadar sayfaları çevirmeye devam edeceksiniz.”
Daily Mail

“Kitabı aldım, okudum, çok sevdim ve önce karıma, sonrasında da kız kardeşime verdim. Fakat kitabın yanında bir kutu mendil armağan etmeyi unutmuşsunuz.”
Tom Vail

“Her satırına fanatik oldum!”
Barbara Kelly

“Bülbül hakkaten nefes kesiciydi! Bu kitabı okuyun. Zor zamanlarda doğru olanı yapmış olduklarına inanan iki genç ve yürekli kız kardeşin hikâyesi sizi sürekli şaşırtacak.”
Dr. Miriam Klein Kassenoff

“Kardeş sevgisi, dostluk ve kayıplar üzerine etkisi altına alan bir roman. Okurken çok gözyaşı dökeceksiniz…”
Look

“Bülbül aile içinde bir kırgınlıkla başlıyor ve Nazilere direnmek için hayatlarını tehlikeye atan basit kadınların cesareti ve kahramanlığıyla savaşın korkunç atmosferinde müthiş bir sona doğru ilerliyor. Bir hikâyeden duygusal olarak bu kadar etkilenmeyeli uzun süre olmuştu.”
Marilyn MacIvor

Kristin Hannah Bülbül Pdf E-Kitap Tanıtımı

“Daha ilk sayfasından itibaren özümsenip sindirilmeyi, hissedilmeyi ve sevgiyle paylaşılmayı hak eden bir roman. İki kız kardeş arasındaki bağ son derece dürüst ve insanoğlunun içini sızlatıyor. Büyüleyici ve bir o denli da hüzünlü…”
Cherise Bailey

“Bülbül’ü bitirdikten sonrasında gözyaşlarımın dinmesi birkaç saatimi aldı. Hakkaten kusursuzdu.”
Jody Robinson

“Gözlerim dolduğu için okuyamadığımdan kitabı minimum üç kere elimden bırakmak zorunda kaldım ve bitirince de birazcık hıçkırıklara boğulmuş olabilirim. Tam anlamıyla olağanüstü bir hikâye!”
Kristin Pidgeon

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test