El James Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 04 Şubat 2017
  • 933 kez görüntülendi.
El James Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap Tanıtımı

El James Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap Tanıtımı

El James Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap Tanıtımı

Grinin Elli Tonu–E. L. James

Grinin elli tonu isimli eser ÜnlüYazar E.L. James’in çok ses getiren ve en çok okunan eseri olarak. Beyaz perdeye de aktarılan başarılı bir yapıttır. Bestseller bir kitap olarak dikkatleri üzerine çeken erotik konulu bir hikayedir. Üçlü kitap serisinden oluşan bu kitap serinin ilk kitabı olarak karşımıza çıkıyor.

El James Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap Tanıtımı

Grinin elli tonu, çok güzel ve genç bir edebiyat öğrencisi olan Ana Steele, röportaj yapmak için Grey adında çekici, yakışıklı ve özgür bir adamla günün birinde bir araya gelir. Genç kız adamın hareketlerinden etkilenir, masum bir şekilde adamın tüm cazibesine kapılır ve onunla birlikte olmak için can atmaya başlayan Ana, her an her şeyi yapmaya hazırdır. Grey ise bunun farkında olmakla birlikte o da bunu istiyorken aynı zamanda da bu ilişkiden bazı beklentileri ve istekleri olacaktır. Çeşitli erotik fantezilerini kız üzerinde denemek isteyen gizemli adam karşısında Ana tamamen saf bir şaşkınlık duyar fakat bu içindeki arzuları bastırmaz aksine daha fazla arttırır. Vakit geçtikçe bu ilişki ile genç kız adamın karanlık gizli sırlarını öğrenmeye başlar ancak kendini çoktan ona ve bu ilişkiye fazlasıyla kaptırmıştır.

El James Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap Tanıtımı

Grinin elli tonu, genç öğrenci Ana’nın masum ve mütevazi hayatını anlatırken büyük başarısına rağmen çok uluslu şirketleri. Bitmeyen serveti ve sevgi dolu bir ailesi olan Grey ise şehvetli, çapkın ve karanlık bir hikayesiyle öne çıkan yaramaz ve uçarı bir karakterdir. Ana ve Grey çifti, cüretkar, tehlikeli ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye umarsızca yelken açarken. Gizli arzuların keşfedildiği farklı bir hayatın kapılarını açan bu ikili arasında yaşanan aşk ve tutkunun yanı sıra bireysel olarak yaşanan karamsarlıkları da göreceğimiz bir hikayedir. Her iki tarafında aşk için neler yapabileceğini ve nelere katlayabileceğini, gerçek mücadelenin sonucunu. Şiddet ve sevginin uyuşmazlığını okuyacağınız bu hikayede psikolojik sorunları olan genç bir adamın cinselliğe ve hükmetmeye olan ilgisi de tüm detaylarıyla işleniyor.

Grinin Elli Tonu 

Grinin Elli Tonu İngiliz yazar E.L.James tarafından kaleme alınmıştır. Grinin elli tonu 2013 yılında basılmış ve piyasaya sürülmüştür. Bu roman erotik başlığı altında yer almaktadır. Grinin elli tonu bir üçlemenin ilk parçasıdır. Grinin elli tonunda üniversite öğrencisi olan Anastasia Steele’nin yakışıklı, genç ve popüler bir iş adamı olan Christian Grey ile tanışması ve daha sonra aralarında meydana gelen ilişkiden söz edilmektedir. Grinin elli tonu Dünya çapında hatta Amerika ve İngiltere başta olmak üzere birçok gelişmiş olan ülkede çok satanlar listesinin en başında yer almıştır. Grinin elli tonu 37 ülkede 70.000 milyon kopya satmıştır. Hatta öyle ki grinin elli tonu Harry Potter serisini bile geçerek en hızlı satılan kitap serisi diye hitap edilme fırsatını elde etmiştir. Roman çok ses getirdiği için ve birçok okur tarafından beğenildiği için iki sene sonra kitap filme uyarlanmıştır.

Grinin elli tonu, elli ton üçlemesi serisine ait olan ilk kitaptır. Roman hem romantik hem özgünleştirici hem de bağımlılık yapıcı bir etkiye sahiptir. Romanda Edebiyat öğrencisi olan Anasstasia Steele genç iş adamı olan Christian Grey ile röportaj yapmak için şirkete gitmektedir. Ana röportaj yapacağı adamın oldukça sinir bozucu ve zeki bir adam ile karşılaşmaktadır. Her şeyden habersiz olan ve bir o kadar da genç olan Ana karşısında ki bu adama karşı duyduğu ilgiye şaşırmakta fakat adamın gizemli dünyasını da merak etmekten kendini alı koyamamaktadır.

Grinin elli tonunun bir diğer karakteri olan Grey de Ana gibi hislere sahiptir. Fakat Grey’in bir ilişkiden beklentisi Ana’nınkine oranla daha farklı ve daha fazladır. Grey Ana’yı istediğini anladığında ilişkileri için Ana’ya bazı şartlar öne sürecektir. Aynı zamanda bir takım anlaşma niteliğine sahip olan bir sözleşme imzalatacaktır. Grey’in sıra dışı erotik isteklerini öğrenen Ana bir yandan heyecanlanmakta bir yandan da endişeye düşmektedir. Aynı zamanda Grey hükmetmeyi seven bir erkek profilini canlandırmaktadır. Ana belirli bir zaman sonra Grey’in sırlarını ve kendi arzularını keşfetme fırsatı yakalamaktadır.

 

Sayfa sayısı :560

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe

Yayınevi: DoğanKitap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test