Brian Freeman Ahlaksız Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 03 Şubat 2017
  • 917 kez görüntülendi.
Brian Freeman Ahlaksız Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

Brian Freeman Ahlaksız Pdf E-Kitap Tanıtımı

Ahlaksız – Brian Freeman PDF Kitap Tanıtımı

Yazar Brian Freeman’ın yazdığı Ahlaksız isimli kitap, Soner Üstün’ün çevirisiyle ülkemizdeki yerini aldı. Jonathan Stride serisinin ikinci kitabınılan bu romanda gerilim ve aksiyon dolu sayfalar okuyucuyu sürüklemeyi başarıyor.

Macavity En İyi İlk Roman Ödülü kazanan bu kitapta gerilim ve aksiyonla geçen hikayede Teğmen Jonathan Stride, bir dejavu yaşamaktadır. Minnesota’da, aynı yıl içerisinde iki genç kız esrarengiz şekilde kaybolmuştur. On altı yaşındaki güzel Kerry ve baş döndürücü güzelliği ve sıra dışı tarzıyla bilinen Rachel kayıp kızlar olarak bilinmektedir.

Kansere yenik düşen karısının ölüm acısını derinden hisseden Teğmen Jonathan Stride, çevrenin yoğun baskısı ile karşı karşıya kalmıştır. Stride, delillere göre şüphelileri üzerine çeken Rachel’ın üvey babasını suçlamaktadır. Ancak bu genç kızın gizemli geçmişini araştırmaya başladıkça, aslında aranan gerçeğin çok daha karmaşık ve korkunç olduğu ortaya çıkmaktadır.

Teğmen Jonathan Stride yaptığı araştırmalarla Minnesota’nın karla kaplı gizemli ormanlarından, Las Vegas’ın sıcak çöllerine gitmektedir. Yoğun araştırmalarla ulaştığı her delille birlikte, kendi hayatı da bir yandan daha karmaşık bir hale gelecektir.

Brian Freeman gerilimlerle ve sırlarla dolu bir kitap yazmayı başarırken son derecede gerilim dolu bir polisiye olduğu da ortadadır. Ayrıca kitabın en aksiyon içeren sayfalarının da sürprizlerle dolu olduğunu unutmayın.

 

Sayfa Sayısı: 464

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe

Yayınevi: Panama Yayıncılık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test