Sarah Jio- Kelebek Adası PDF Kitap Tanıtımı

  • 01 Ocak 2017
  • 946 kez görüntülendi.
Sarah Jio- Kelebek Adası PDF Kitap Tanıtımı

Sarah Jio- Kelebek Adası PDF Kitap Tanıtımı

 

Ünlü Yazar Sarah Jio tarafından yazılan kitap serisinin en son kitabı olan Kelebek Adası, Pena Yayınevi aracılığıyla ve F. Zeynep Öztürk çevirisiyle ülkemizdeki okuyucularıyla buluştu.

İkili anlatım detaylarıyla romanlarını yazan Sarah Jio, bu kitabıyla diğerlerinden daha farklı olarak daha yoğun gerçeklik, sırlar yerine daha fazla şifreler ve çözülmesi gereken olayları akıcı anlatımıyla işlemektedir.

 

Charlotte ve Erik’in evlendikten sonra balayına Bermuda’ya gitmesiyle başlayan olaylar, gemiye girdikten sonra odaya çekilen Erik nedeniyle, Charlotte balayını adeta tek başına yapmak zorunda kalmıştır.. Erik, geminin onu etkilediğini ve uyumak için dinlendiğini söyleyerek durumu geçiştirmektedir. Ancak ansızın bir akşam yemeğinde bir yabancı ile karşılaşması olayları değiştirmektedir.

 

Charlotte en yakın arkadaşı bildiği Gabby’nin sık sık Erik’e mesaj atarak ulaştığını bilmiyordu. Erik’in gemi turundaki ihmalkarlıkları sürerken geminin Bermuda sularında ansızın darbe alması herkesin ölümüne neden olurken Erik’in eşiyle gidecekleri korsan gemisi biletini almaması ve Charlotte’u tek başına göndermesi Charlotte’u bu kazadan kurtarır. Bermuda Şeytan üçgeninde kaybolan ve bir adaya sığınan kazazedelerden sadece Charlotte ve Gray kalmıştır. Charletto ve masasına gelen o yabancı olan Gray ile bir adada başbaşa kalarak adeta olayların fitilini ateşlemişlerdir.

 

Gizemli bir adada yeni evlendiği kocasından ayrı kalmayı yaşayan Charletto aslında kocasının onu aldattığını bilmeden yaşamaktadır. Charlotte ile Gray bu adada farklı maceralara yelken açarken o bildiğimiz egzotik ormanda kelebekler için de yeni bir başlangıça yelken açacaktır. Bu adada birbirini ilk kez tanıyan bu çift birbirlerine yavaş yavaş aşık olurken gizemli olaylar peşlerini bırakmıyor. Adadan pek çok kez kaçma girişiminde bulunan çift sonunda sonuca Charlotte’un ulaşmasıyla ayrılır ancak bu ayrılık gizemli ada kalmaz ve yıllar geçse bile birbirlerine giden yolu bulmalarıyla aşkları tekrar alevlenir.

Klasik aşk romanlarından farklı olarak gizemli olaylar ve yan gelişmelerle desteklenen Kelebek Adası romanı, Sarah Jio’nun akıcı ve büyüleyici anlatımıyla desteklenerek okuyucuları sürükleyen bir tarzda olmasıyla çok satanlar listesinde yer almasını kanıtlamaktadır.

Sarah Jio- Kelebek Adası PDF Kitap Tanıtımı

Sayfa Sayısı : 288

Baskı Yılı : 2016

Dili : Türkçe

Yayınevi : Pena Yayınları

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test