Peter Swanson Öldürmeye Değer Kişiler PDF Kitap Tanıtımı

  • 18 Ocak 2017
  • 867 kez görüntülendi.
Peter Swanson Öldürmeye Değer Kişiler PDF Kitap Tanıtımı

Peter Swanson Öldürmeye Değer Kişiler PDF Kitap Tanıtımı

 

Ünlü Yazar Peter Swanson, korku ve gerilim kategorisinde yazdığı kitaplara bir yenisi daha eklerken Öldürmeye Değer Kişiler kitabı ülkemizde Esat Ören’in çevirisiyle yayımlanmıştır.

Öncelikle okuyucuları hikayenin içerisine alacak kadar başarılı bir kitap olan Öldürmeye Değer. Kişiler isimli romanda baş karakter Lily Kitner, çocukluğundan bu yana gelişen bazı psikolojik sorunlar nedeniyle insan öldürmenin çok fazla kötü bir şey olmadığını düşünmektedir. Yaşamında karşısına çıkan pek çok ‘çürük elma‘da aslında onun. Bu fikirlerini değiştirmemiş aksine bu konuda haklı olduğunu gittikçe daha da çok desteklemeye başlamıştır. Lily Kitner, bir gün havalanında bineceği uçağı beklerken burada tanışıp bir şeyler içtiği Ted ile konuşmaya başlar. Konuşma ilerledikçe Ted’in içkinin etkisiyle söylediği ve kendini aldatan karısını öldürme isteğini belirtmesi Lily’nin ilgisini çekmeye başlamıştır. Lily, anlattıklarıyla Ted’in görüşlerini ve hatta hayatını yavaş yavaş değiştirmeye başlamıştır. Dönülmez bir değişimin ve olayların içerisine giren bu ikili bundan sonra ne olursa olsun hem onlar hem de hayatlarının değdiği kişiler için sonunu asla tahmin edemeyecekleri şeyler gelişecektir.

Karakterlere zaman zaman geçiş yaparak hepsinin ağzından hikayenin özünü okuduğunuz bu eserde çarpıcı sonu ve şaşırtıcı hikayeler sizi sürükleyerek kitabın en sonuna kadar heyecanla taşıyacaktır. Gerilim, aksiyon ve heyecanı birlikte yaşamak isteyen okuyucular için oldukça sürükleyici bir kitaptır.

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe

Yayınevi: Altın Kitaplar

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test