H.P. Mallory Cadıca Düşünceler PDF Kitap Tanıtımı

  • 23 Ocak 2017
  • 912 kez görüntülendi.
H.P. Mallory Cadıca Düşünceler PDF Kitap Tanıtımı

H.P. Mallory Cadıca Düşünceler PDF Kitap Tanıtımı

 

Gençlere özel kitaplarıyla tanınan Yazar H. P. Mallory,  Cadıca Düşünceler isimli kitabıyla genç okurlar başta olmak üzere tüm okuyucuları fantastik romanlarıyla etkilemeyi hedefliyor.

Jolie Wilkins Serisi 3. kitabı olan Cadıca Düşünceler isimli kitapta ana karakter Jolie, hayatın her türlü zorluğunu yaşadığını ve bitirdiğini zannederken hayat ona çok farklı sürprizler sunmaya hazırlanmaktadır. Yeraltı Dünyası’nın büyük kraliçesi olarak taç giymesi onu çok derinden etkilemiştir.  Jolie, ölüleri diriltme yeteneğine sahip olmasıyla nadir bir yeteneğe sahipken birbirinden başka başka doğaüstü varlıklardan oluşan toplulukları yönetmedeki geçerli ilk kuralı ise henüz bilmiyordu.

Büyük bir bir depresyona giren Jolie, özel yaşamındaki tüm fırtınaları güçlükle tek başına yenmeye çalışmaktadır.  İlk olarak Jolie’nin ondan büyük bir sır sakladığı hayatının aşkı Warlock Rand hayatını değiştirirken diğeri de gizemli bir havası olan ve Jolie’nin muhteşem koruyucusu gizemli vampir Sinjin öne çıkmaktadır. Çok farklı yaşam tarzlarında bulunan bu genç adamlar Jolie’nin aşkı için adeta savaşırken Jolie ise çıkarları ve gönlünün isteği arasındaki bu hassas dengeyi sağlamak için artık çok daha fazla dikkatli olmak zorundadır. İşin içinden çıkamayan, baskı altında olan ve gerçek aşkı arayan Jolie artık hayatında ciddi bir değişiklik yapma zamanının geldiğine karar verir. Bu kez kraliçenin çuvallamayacağını istisnasız herkese gösterecektir.

 

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe

Yayınevi: BigBang Yayınları

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test