Çocuklara Kuran Kursunda Yapılan İşkence Görüntüleri Ortaya Çıktı!

  • 15 Ocak 2017
  • 777 kez görüntülendi.
Çocuklara Kuran Kursunda Yapılan İşkence Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Çocuklara Kuran Kursunda Yapılan İşkence Görüntüleri Ortaya Çıktı!

 

 

Sakarya’nın Erenler ilçesindeki bir Kuran Kursu’nda imamlık meydana getiren Şükrü Yılmaz adlı görevli öğrencileri öldürsiye döverken görüntülendi…İmamın dayak görüntüleri sosyal medyada günün konusu oldu.

 


Odatv’nin haberine bakılırsa,Sakarya’nın Erenler ilçesindeki Çaybaşı Hz. Musab erkek Yatılı Kur’an Kursu’nda imamlık yapan Şükrü Yılmaz’ın öğrencilerden birini terlikle dövmesi başka bir öğrenci tarafınca kaydedildi. Görüntülerde elinde terlikle ağlayan çocuğun üzerine giden imam Şükrü Yılmaz, önce şiddetli bir şekilde terlikle öğrencinin ellerine vuruyor. Dayağın ve korkunun etkisiyle duvar kenarına ağlayarak sinen öğrencinin imam Yılmaz dayağın şiddetini arttırarak kafasına ve vücuduna vurmaya devam ediyor.
İmamla ilgili sualşturma açıldı Kur’an Kursu’ndaki dayakla ilgili önce Valilik harekete geçerken kursta imamlık yapan Şükrü Yılmaz hakkında savcılık soruşturma başlattı. Olay sonrası Sakarya’da Erenler Müftülüğü’nün de soruşturma başlattığı öğrenildi. İmam Şükrü Yılmaz’ın Sakaryalı olduğu ve uzun süreden beri kuran kursunda görev yaptığı kaydedildi.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test