CADI AVCISI VIRGINIA BOECKER PDF Kitap Tanıtımı

  • 22 Ocak 2017
  • 904 kez görüntülendi.
CADI AVCISI VIRGINIA BOECKER PDF Kitap Tanıtımı

CADI AVCISI  VIRGINIA BOECKER PDF Kitap Tanıtımı

 

Fantastik romanların yazarı Vırgınıa Boecker’in yeni kitabı Cadı Avcısı isimli kitap, Onur Özkan’ın çevirisiyle ülkemizde yayınlandı.

 

The Witch Hunter serisinin yine aynı adı taşıyan bu kitabında hikaye 16. Yüzyıl İngiltere’sinde geçmektedir. Baş karakter Elizabeth Grey, anne ve babasını büyücülerin çıkardığı veba hastalığından kaybettikten sonra kralın sarayında hizmetçilik yapmaya başlar. Arkadaşı Caleb ile bir cadı avcısı olmak için sarayda eğitim görür. Böylelikle hizmetçilik onun için artık bir kamuflaj niteliğindedir. Eğiticileri Blackwell ise kralın bir yakınıdır. Pek çok adımdan geçen Elizabeth ve Caleb, Blackwell’in en iyi cadı avcıları olur. Elizabeth hayatına cebinde gizemli otlar bulunana kadar sade biri gibi devam eder. Cadı olduğu anlaşılmış ve  yakılmak üzere hapse atılmıştır. Caleb bile yardıma gelmeden ülkenin en afilli büyücüsü olan Nicholas Perevil tarafından Elizabeth gizlice kaçırılır.

 

Nicholas tarafından kaçırılmasının tek nedeni yakılmaktan kurtarmak değil Elizabeth’in bahsedildiği gizemlİ bir kehanettir. Elizabeth bir yandan cadı avcısı olduğunu gizlemeye bir yandan da kehanette kendi isminin neden olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Elizabeth’in kafasını karıştıran tüm bu olanlar aslında dostu ve düşmanı anlamasını sağlayacaktır. Şifacı ve büyücü  John ve ona iyi davranan diğer büyücülerle olan Elizabeth belki de en büyük sorunlarından beklemediği bir anda kurtulabilecektir.

 

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe

Yayınevi: Yabancı

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test