Aeden Bir Dünya Hikayesi Akilah Azra Kohen Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 08 Ocak 2017
  • 1.106 kez görüntülendi.
Aeden Bir Dünya Hikayesi Akilah Azra Kohen Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aeden  Bir Dünya Hikayesi Akilah Azra Kohen Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

GERÇEĞİN MASALIDIR AEDEN
Aeden  Bir Dünya Hikayesi Akilah Azra Kohen Pdf E-Kitap Tanıtımı
Geri dönmüyorlardı!
Artık niye Dünya’da olduklarını biliyorlardı.
Yaşam enerjisinin bu şekilde yağmalanmasına izin vermeyeceklerdi, ne pahasına olursa olsun ona haiz çıkacaklardı.
Evrende hata yoktu, tesadüf yoktu!
Nihayet anlamışlardı.
İnsan doğulmaz, insan olunurdu.

Masalla gerçeği ayırt edebilecek okurlara…

Aeden  Bir Dünya Hikayesi Akilah Azra Kohen Pdf E-Kitap Tanıtımı

Farklı bir gezegenden dünya gezegenine ulaşan bir hikaye Aeden. Oradaki tüm mükemmelliğin karşıtlığı dünya gezegeni. Okudukça yaşamış olduğumız gezegene, topraklara üçüncü bir göz ile bakıp durumun ciddiyetini anlayabilme fırsatı veriyor bizlere Azra Kohen. Sıradışı bir roman olan Aeden’in konusu ise şöyle;

Evrende sayısını hatta adını bilmediğimiz onlarca gezegen var. Henüz keşfedilmeyen fakat mevcud bir gezegen: Aeden. Bu gezegende her şey farklı. Tüm varlıklar öteki gezegenlere kıyasla en muhteşem oluşumdalar. Konuşma yerine telepati kısaca fikir gücüyle iletişim kuruyorlar. Güneşlerinin rengi mor, bilim ve teknoloji çok üst seviyede. Doğada saf bulunan her şeyi çok etkin bir halde kullanıyorlar. Kurucularına Usta diyorlar. Numi ve Sonje bu varlıklardan yalnız ikisi. Sonje’nin ailesine yeni katılanlardan biridir Numi. Diğerleri gibi bronz tende değildir bembeyaz bir teni vardır. ötekiler gibi hızlı da değildir fakat onlardan çok daha üst bir varlıktır. Sonje’yi ilk gördüğünden beri ondan etkilenmiş ve sürekli onu takip eden,izleyen biri haline gelmişti. Bunu Sonje de farketmiş ve ondan rahatsız olur hale gelmişti. Hatta Numi’ye tahammülü dahi yoktu.

 

Aeden  Bir Dünya Hikayesi Akilah Azra Kohen Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

Numi hep Usta’ya ulaşmak onunla konuşmak istemektedir. Çünkü annesi dünya gezegeninde yaşamakta ve ona tek erişme yolu Usta’dan geçmektedir. Bunun içinde Sonje’den hep yardım istemektedir. Numi’nin ısrarcı tavrına daha çok dayanamayan Sonje bir plan yaparak ikisini dünyaya ulaştıracak her türlü bilgiyi toplamıştır. Nefrintor denen biri DNA algılayıcısı yardımıyla ışık hızıyla dünyaya vardıklarında ikisini de hiç tahmin edemeyecekleri şeyler bekliyordu. İlk geldiklerinde çok kalabalık bir şehir olan New York’a vardılar. Karbondioksit nedeniyle nefes alamaz hale geldiler. Şehir çok kirliydi. Numi ve Sonje geldiklerine pişmandılar. Hemen Aeden’e geri gitmeye çalıştılar. Fakat güneşin batmasına çok az vakit kalmıştı ve dönemediler. Bu durum Sonje’yi daha da kızdırdı ve Numi den uzaklaşarak farklı bir yöne doğru ayrıldılar. İkisinin uzaklaşması işte bu şekilde başladı.

Numi duvara tırmanmakla ilgili bir yarışmaya katıldı ve burada her insanın dikkatini çekti.Ayrıca güzelliğiyle de. Orada bulunan bir televizyoncu ona kartını verdi. Böylece Numi çok mevzuşulacak bir model haline gelecekti. Sonje ise kendini denizlere bıraktı. Burada bir grup çevreci aktivistle tanıştı. Artık tek amacı dünyayı değiştirebilmekti. Hayvanlara verilen zararları çektiği videolar halinde paylaştı. Hayvanları düşünce gücüyle tesiri altına alabiliyor ve onları böylece koruyabiliyordu.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test