Kahraman Tazeoğlu Mor PDF Kitap Tanıtımı

  • 24 Aralık 2016
  • 1.148 kez görüntülendi.
Kahraman Tazeoğlu Mor PDF Kitap Tanıtımı

Kahraman Tazeoğlu – Mor PDF Kitap Tanıtımı

Türk yazar, akademisyen ve arkeolog olan M. Hamdi Kan ile Ünlü Yazar Kahraman Tazeoğlu‘nun birlikte kaleme aldığı Mor adlı kitap, Destek Yayınları etiketi ile okuyucularla buluştu.

 

Aşk ve şiir kitapları konusunda çok satanlar listesinde yer alan Yazar Kahraman Tazeoğlu, bu kitabında M. Hamdi Kan ile birlikte farklı bir hikayeyi kaleme almıştır. Mor isimli kitapta vefakar bir aşk ilişkisinin öyküsünden bahsedilerek dünya ve ölüm ile ilişkili olan cümleler ile hikayesinin anlatılması kitabın ana konusunu beslemektedir.

 

Kitaptaki baş kahramanlardan olan Dr. Nuh Ulak ve Asena, epey hareketli bir olaylar zincirinden geçerek dünya üzerindeki tüm iletişimi sağlayan ve koruyan ama aynı zamanda kaydeden son derece gelişmiş bir yapay zeka olan Mor’un yönlendirmeleriyle olaylar şekillenmektedir. Dolayısıyla da her şeyin mimarı Dr. Nuh Ulak’tır. Bütün insanlığı ve bu gelişmiş teknolojiyi Dr. Nuh’ a borçlu olan bir yaşam vardır. Doktorun çok başarılı olan oğlu bir Yüzbaşı olarak bilinmektedir. Doktor bir gün oğlunu çağırır ve ona bir görev atar. Kutuplarda bir yerde bir öbek kardelenin olduğunu ve yanına verdiği bilim insanlarından biri olan Asena ile oraya giderek bu yabani çiçekleri almalarımı ister. Asena ile tanışan Dr. Ulak’ın oğlu Yusuf ona aşık olur.

Mor PDF Kitap Tanıtımı

Asena ile zamanla aralarında anlamlandıramadıkları bir etkileşim olurken Beç kentinde bir gece mola vermeleri gerekir. Burada yaşanan bazı olaylara rağmen kutuplara ulaşan bu çift, Dr. Ulak’ın hain planıyla karşı karşıya kalır. Ana karakterlerden olan Lamar, elinde bir nükleer bomba bulundurur ve kendisini öldürürlerse Bağdat şehrini bu nükleer bomba ile patlatacağını ifade eder. Yapay zeka Mor ise onlara Lamar’ı öldürmelerini söyler. Yusuf ise tüm dünyayı kurtarmak için aşkından yani Asena’ dan vazgeçerek Lamar’ı vurur ve Lamar nükleer bombayı patlatarak Bağdat şehrini ve Yusuf ile Asena’yı yok adeta haritadan silmektedir.

Amansız bir aşkın çok farklı sevgi cümleleriyle desteklendiği bu kitabın kısa zamanda ‘Çok Satanlar Listesi’nde olması başarısını kanıtlar niteliktedir.

 

Sayfa Sayısı : 216

Baskı Yılı : 2016

Dili : Türkçe

Yayınevi : Destek Yayınları

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test