Samantha Young Londra Caddesi PDF Kitap Tanıtımı

  • 11 Kasım 2016
  • 991 kez görüntülendi.
Samantha Young Londra Caddesi PDF Kitap Tanıtımı

Samantha Young Londra Caddesi PDF Kitap Tanıtımı

Dublin Caddesi’nde Joss ve Braden’ın aşkıyla baştan çıkmıştınız… Londra Caddesi’nde ise Johanna ve Cameron ile tutkuı doruklarda yaşayacaksınız. Johanna’nın alkolik bir annesi ve bakması gereken minik bir adam kardeşi vardı. Babası alıp başını gitmişti, evi geçindirmek Johanna’ya kalmıştı. Artık yalnız kardeşi için yaşıyordu. Erkek arkadaşlarını da bundan dolayı zenginlerden seçiyordu. Kendi arzuları onun için önemsizdi. Pasaklı kotu, dövmeleri ve hırpani tişörtüyle şehrin en seksi serserisi Cameron yaşamına girdiğinde Johanna’nın bütün ezberi bozuldu. Onu öylesine çok arzuluyordu ki, kalp atışlarını bile bir türlü dizginleyemiyordu. Cameron, barda beraber çalıştıkları bu mesafeli görünen seksi kızılın sakladığı sırlarını açığa çıkarmaya kararlıydı… Samantha Young – Londra Caddesi PDF EPUB ekitap Teker teker savunma kalkanlarını indirecekti… Johanna çırılçıplak kalıncaya dek!..

Johanna kardeşine ve alkolik annesine bakmak için gündüz sekreterlik, gece Kulüp 39’da garsonluk meydana getiren güzel ve alımlı genç bir hanım. Ancak yaşam zor, arada sırada varlıklı adamlarla çıkarak da kendine bir yol çiziyor. Sevgilisi Malcolm ile gittiği bir sanat galerisinde, Becca’nın sevgilisi Cam’i görüyor ve aralarında bir elektriklenme oluyor. Becca, Malcolm’un eski sevgilisi, Jo’dan Cam’i barmen olarak ona Kulüpte iş bulmasını rica ediyor ve bizim yardım sever kızımız da derhal kabul ediyor.

Endişelenip kardeşi Cole’a mesaj çekerken Jo’yu eline geçiren Cam, onu Malcolm’u aldatmakla suçlar. Ben senin gibileri bilirim tarzı bir tavır takınınır. Tam bir pislik benzer biçimde davranır, sadece Jo gene de onun adına konuşur ve barda iş bulmasını sağlar. Cam’in Jo’nun terbiyeına dil uzatması burada kalmaz, arada pul biber sürmek isteyeceğimiz kıvama gelir.

Cam’in Jo’nun yaşadığı binaya taşınması ile işler daha da karışık hale gelir. Aralarındaki kıvılcımlar Zeus’u kıskandıracak seviyededir ve Cam’in içinde iyi biri olması, Jo’yu yanlış tanıması ve yaşamına her gün daha da dahil olması ikisi içinde zor anlara neden olur; sonuçta ikisinin de sevgilisi var hatırlatırım. 😛

“Aşırı seksi bir kitap bu. Hem kahramanın kendini bulma ve güçlenme yolculuğuna da bayıldım. Londra Caddesi’ni tüm kalbimle tavsiye ederim.”
-USA Today-

Sayfa Sayısı: 475
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Keyifli Okumalar ..

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sinem Kara dedi ki:

    Bu kitap için çok fazla olumlu yorum duymuştum. Merak edip bu siteden ulaştığımda ben de okudum hakikaten çok güzelmiş

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test