Jasinda Wilder Sensiz PDF Kitap Tanıtımı

  • 11 Kasım 2016
  • 654 kez görüntülendi.
Jasinda Wilder Sensiz PDF Kitap Tanıtımı

Jasinda Wilder Sensiz PDF Kitap Tanıtımı

Jasinda Wilder Sensiz PDF Kitap Tanıtımı Benim adım Colton Calloway. Hikâyemin bir kısmını duydunuz fakat fazlası var… küçük kızım Kylie, büyüdü. On yedi yaşlarında, güzel ve yetenekli, tıpkı anası benzer biçimde. Ve tıpkı Nell benzer biçimde, kızım da bir kötü çocuğa, bir sürü sırrı olan, karanlıkta yaşayan bir kötü çocuğa âşık oldu.

Hikâyenin tüm bunlarnı bildiğinizi sanıyordunuz. Sonlanmış olduğunu sanıyordunuz. Hepimiz için mutlu son.
Yanıldınız.

Benim adım Oz Hyde ve benimle daha önce hiç tanışmadınız. Ben de bu hikâyenin bir parçasıyım fakat bir yan karakterim; çabucak unutacağınız birkaç kısa cümle. Fakat tahmin edin ne oldu? Benim de anlatacağım bir hikâyem var.

Kemerlerinizi bağlayın çünkü bu çok sarsıntılı bir gezi olacak.Jasinda Wilder Sensiz PDF Kitap Tanıtımı

Yazar duyguları çok iyi aktarıyor.Burada da Oz’un hissettiği herşeyi sizde hissediyorsunuz.Bazı yerlerde insanoğlunun gözleri doluyor.örneğin stüdyoya geldiklerinde Oz’un çok çok pahalı olduğu için bir gitara el sürmemesi ve en eski ve ucuz olanı seçmesi,aile ile yiyecek masasında yiyecek yerken düşündükleri, kendisinin içinde bulunmuş olduğu ortamdan dolayı Kylie’den uzak durmaya çalışırken hissettikleri falan beni hüzünlendirdi. 🙁

Colt ve Nell’in anne baba olarak endişelenmesiyle birlikte Oz’u Kylie’den ayırmayan aile, bu aşka bir şans daha vererek Oz’u her zaman desteklemektedirler.Ancak, Oz’un gizlediği sırları vardır ve gerçek ismini sakladığı eninde sonunda ortaya çıkacaktır.

Oz, Kylie için yaşadığı her şeyden vazgeçerek yaşam tarzını değiştirecek bir aşka kapılmıştır. Tarzını, kişiliğini ve duygularını dahi baştan aşağıya değiştiren Oz, ayrıca bazı sahnelerde duygusallığınızı tetikleyen sürpriz bir karakter. Pahalı olduğu için bir gitara elini dahi sürmemesi ve aile ile yemek masasında birlikte yemek yerken içinden geçirdikleri ve en önemlisi Kylie’den uzak durmaya çalışırken yaşadığı pişmanlıklar ve arzular okuyucuyu epey hüzünlendiren detaylardan olarak kitaba adeta damgasını vuruyor.

Hep hüzünlü şeyler yazdım fakat çok güzel şeylerde vardı tabi ki! Özellikle o son.Cidden çok romantikti.😍 Sensiz 2015’te çıkmış.ümit ederim yayınevi bu yıl bitmeden Ben’in öyküsünü de çıkarır.Aslına bakarsan son iki kitap kaldı seride.ümit ederim devam etmemezlik etmezler.😐

 

Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pena Yayınları

Keyifli Okumalar ..

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test