Brian Freeman Ahlaksız PDF Kitap Tanıtımı

  • 12 Kasım 2016
  • 876 kez görüntülendi.
Brian Freeman Ahlaksız PDF Kitap Tanıtımı

Brian Freeman  Ahlaksız

Brian Freeman Ahlaksız PDF EPUB ekitap

“Ahlaksız, coşkuın doruğa terfi ettiği, bir solukta okuyacağınız bir roman.Mükemmel bir solukta okuyacağınız bir roman ”
-Michael Connelly-

“Nefes kesici bir biçimde gerçekçi ve tamamen inandırıcı.Bugünlerde bulabileceğiniz en sürükleyici ve zarif eser. Elinizden bırakamayacağınız bir psikolojik belirsizlik…”
-Jeffery Deaver-

Brian Freeman – Ahlaksız

Teğmen Jonathan Stride, korkunç bir dejavu ile karşı karşıyadır. Minnesota’da, bir yıl içinde iki genç kız kaybolmuştur. İlki, on altı yaşındaki sempatik Kerry, diğeri ise baş döndürücü güzelliği ve sıra dışı tavırlarıyla bilinen Rachel’dır.Ne olursa olsun kütüphanenizde bulunması ihtiyaç duyulan bir başyapıt

Kısa süre önce kansere yenik düşen karısının acısını hâlâ içinde hisseden Stride, medyanın yoğun baskısı altındadır. Tüm delillerin üzerinde toplandığı Rachel’ın üvey babasını suçlar. Sadece genç kızın çarpık geçmişini ortaya çıkardıkça, görünenin ardındaki gerçeğin çok daha ürkütücü ve garip olduğuna inanmaya adım atar.

Araştırmaları onu Minnesota’nın karla kaplı ormanlarından, Las Vegas’ın çöl sıcağına taşır. Ortaya çıkardığı her gizemle birlikte, kendi hayatı da daha kompleks bir hâl almaktadır.Tek kelimeyle görkemli bir solukta okuyabileceğiniz bir roman Brian Freeman – Ahlaksız

eğmen Jonathan Stride, korkunç bir dejavu ile karşı karşıyadır. Minnesota’da, bir yıl içinde iki genç kız kaybolmuştur. İlki, on altı yaşındaki sempatik Kerry, diğeri ise baş döndürücü güzelliği ve sıra dışı tavırlarıyla malum Rachel’dır.

Kısa süre önce kansere yenik düşen karısının acısını hâlâ içinde hisseden Stride, medyanın yoğun baskısı altındadır. Tüm delillerin üzerinde toplandığı Rachel’ın üvey babasını suçlar. Sadece genç kızın çarpık geçmişini ortaya çıkardıkça, görünenin ardındaki gerçeğin çok daha ürkütücü ve tuhaf olduğuna inanmaya başlar.

Araştırmaları onu Minnesota’nın karla kaplı ormanlarından, Las Vegas’ın çöl sıcağına taşır. Ortaya çıkardığı her gizemle birlikte, kendi yaşamı da daha karmaşık bir hâl almaktadır.

016 yılının dikkat çeken yazarlarından Brian Freeman Edebiyat türünüde çıkardığı kitabıyla karşımıza çıkıyor. Ülkemizde okurunun oldukca olduğu Brian Freeman Ahlaksız öneriyoruz. Benzer kitaplar kısmınden Brian Freeman Ahlaksız şeklinde kitapları takip edebilmektesiniz

Sayfa Sayısı: 464
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Panama Yayıncılık

Keyifli Okumalar ..

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İHSAN BURAK BİRECİKLİ dedi ki:

    Brian Freeman – Ahlaksız PDF EPUB ekitap Çok öğretici olmuş.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test