Inara Scott Gözde Bekar Pdf Kitap Tanıtımı

  • 11 Haziran 2016
  • 790 kez görüntülendi.
Inara Scott Gözde Bekar Pdf Kitap Tanıtımı

Inara Scott Gözde Bekar Pdf Kitap Tanıtımı

Inara Scott Gözde Bekar Pdf Kitap Tanıtımı

Tahmin ettiği gibi Brit ve Jerry’nin pek çok ortak noktası vardı. Tuttukları spor takımlarıyla ve birbirleriyle dalga geçtiler, devam ettirmekte oldukları rejimlerden söz ettiler (her ikisi de sporu yıllar önce bırakmıştı). Tori sessiz kaldı ve Brit’i inceledi. Excorp binasından çıkar çıkmaz iş adamı halinden sıyrılmıştı ancak gücünü ve otoritesini korumaya devam ediyor ve çevresindeki herkesin ilgisini çekmeyi başarıyordu. Restoranın sahibi Sam Huo, ye-inekleri servis edilirken masalarına gelmişti. Zayıf, ağır aksanıyla neşeli bir adamdı ve restorandan içeri giren her kadının elini öpme alışkanlığı vardı. Inara Scott – Gözde Bekar Pdf Tanıtım indir

Jerry, Brit’in içindeki bütün komik yönleri çıkarmanın keyfini sürüyordu, bu da onun arkadaşlığından hoşlandığı anlamına geliyordu. Brit’e, dünya hâkimiyetini ele geçirmek için Excorp’un, Starbucks’ı alacağı ve ayrıca binanın bodrum katma yapmayı düşündüğü özel spor salonu, squash kortu ve yüzme havuzu konusundaki söylentiyi sordu.

Brit tüm bunlara doğal bir gülümsemeyle karşılık verdi. Jerry’den gelen tüm sorulara sabırla karşılık verdikten sonra konuyu kendi tarafına çevirerek kendi sorularını sormaya başladı. “Bana biraz daha Technix’ten bahset,” dedi, emir vermeye yakın bir tonda. “Şirketle ilgili bazı bilgilerim var ama bana gerçek hikâyeni anlatmanı istiyorum. Eminim bir ya da iki can alıcı nokta vardır.”

Öncelikle Jerry’yle konuşuyordu. Tori istediğinden ve niyetlendiğinden daha fazla yemek yiyerek bu sohbetten uzak kalmaya çalışıyordu. Ne zaman Brit bir soru sorsa, bahane olarak tıka basa dolu ağzım gösterip konuşamadığını işaret ediyordu.

İşin açıkçası durumu nasıl idare edeceğini bilemiyordu. Brit şeytan gibi zeki, kendine güvenli ve çekiciydi. Onun kendisini arzuladığına bir türlü inanamıyordu Tori. İnansa bile ne olacaktı ki? Brit gibi bir adamla birlikte olmaya cesaret edebilecek miydi?

Tori sandviçinin kalanını da ağzına tıktı.

“Hikâye aslında pek heyecan verici değil,” dedi Jerry. “Technix bodrum katımda bir fikir olarak ortaya çıktı.

Inara Scott Gözde Bekar Pdf Kitap Tanıtımı

Colombia’daki yapay zekâ çalışmalarımı bilgisayar güvenlik alanıyla birleştirmek istedim. Aslında ne yaptığıma dair hiçbir fikrim yoktu. Technix’in diğer genç yüksek teknoloji şirketlerinden bir farkı yoktu. Benim için tek fark harika bir avukata sahip olmamdı.” Jerry, Tori’nin omzunu okşadı. “Tori, beni ve hayallerimi anladı. Herkes bu yeni güvenlik yazılımının boş bir hayal olduğunu söylerken, Tori bana finansman buldu. Japonya ve Avustralya’ya gitmesi gerekti ama Tori’nin burnu çok iyi koku alır. Teknoloji tanınır hale gelene kadar yatırımlar yaptık. Sen, Tori ve benim için uykusuz geçen dört yılın emeğini satın aldın.”

Tori salatasının son lokmasını da aceleyle yutarken, konuşma zorunluluğu hissetti. “Jerry’nin seni kandırmasına izin verme. Bana YZ (Yapay Zek â) güvenlik sistemi tasarımını gösterdi ve o anda bu işin içine dahil olmak istedim. Technix uzun süre saklı kalmayacak kadar iyi bir projeydi. Şirketi benim temsil etmemi istediği için şanslıydım.”

“Alçakgönüllü olmayı bırak,” dedi Jerry. “Para almadan bu işe ne kadar zaman harcadığını biliyorum.”

“Jerry’nin başlarda sırtındaki tişörtten, şahane bir fikirden, yetenek ve zekâsından başka bir şeyi yoktu. Bunun parayla ilgisi yoktu. Jerry’nin başarıyı hak ettiğini biliyordum ve başarıyı yakaladığında yanında olmak istedim.”

“Sen de öylesin,” dedi Brit. “Anlaşılan son yıllarda çok yoğun çalışmışsın, Tori. Üstelik Technix de tek müşterin değil.”

“Jerry gibi insanlarla çalışmanın dışında başka bir şey hayal edemezdim,” dedi Tori yürekten.

Inara Scott – Gözde Bekar Pdf Tanıtım

Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test