Raine Miller Değerli Şeyler PDF EPUB E-kitap Tanıtım

  • 07 Mayıs 2016
  • 829 kez görüntülendi.
Raine Miller Değerli Şeyler PDF EPUB E-kitap Tanıtım

Raine Miller Değerli Şeyler PDF EPUB E-kitap Tanıtım

” Blackstone Serisi 4. Kitap “

Merhabalar. Kitap tanıtımlalrımızda bu gün Raine Miller Değerli Şeyler  kitabı var. Raine Miller Değerli Şeyler  kitabı şuan New York Times Bestseller yani en çok satanlar listesindedir. Kitap hakkında yorumlarınızı Alanturkce‘ye yorum olarak bırakabilirsiniz. Raine Miller Değerli Şeyler için herkese keyifli okumalar diliyoruz.

Şimdi Raine Miller Değerli Şeyler Tanıtımına geçelim.

Raine Miller Değerli Şeyler 

Birbirini tamamlayan bir çift. Sahip oldukları sevginin ne kadar değerli olduğunu anlayan bir karı-koca. Huzura varmak için en karanlık korkularla yüzleşmeye hazır iki âşık.

“Sana havaya ihtiyaç duyar gibi ihtiyaç duyuyorum. Sen benim havamsın, Brynne.”

New York Times Bestseller Blackstone serisinin dördüncü kitabında Ethan ve Brynne, zor elde ettikleri aşkları için savaşmak ve mutluluklarını korumak üzere geri dönüyor…

İtalyan sahilindeki rüya gibi balayılarından dönen Blackstone ailesi, değerli bebeklerinin doğumu ve yeni bir ev kurmak için hazırlıklara başlamıştı. Ancak geçmişten gelen bir hayalet ilişkilerinin temelini sarsacak, böylece her şey birbirine girecekti. Ethan ve Brynne birbirleri için her zamankinden daha fazla savaşmak zorundaydı.

Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

Raine Miller Değerli Şeyler PDF EPUB E-kitap Tanıtım

KİTAPTAN BİRKAÇ ALINTI METİN:

O yüzden yanında oturdum ve bana geri dönmesini söyledim. Christiatı’tn telefonundan benim için bıraktığın mesajı aldım. Çok tatlı bir çocuk ve senin için çok endişelendi. Beni arayıp konuştu, çilnkii onun telefonundan yolladığın mesajdan korkmamı istemedi. Bana olanları anlattı. Pist dışında kaymak istediklerini, orada başları belaya girerse neler yapmalım

gnrktiğım anlattığını. Hepsinin senin onlara yapmalarını söylediğin şeyi yaptıklarını ve bunun sayesinde iyi olduklarını söyledi. incinen kişi sen olduğun için korkunç hissediyor…

Omzumda ağır bir el hissettim. “Böğürtlen aromalı vardı. Umarım sorun olmaz.” Ivan elime bir fincan sıcak çay tutuşturdu. “Ah, bunu da sana aldım.” Bir protein bar uzattı. “Ye lütfen.”

Yaşadığım şokla gözlerimi yavaşça kaldırdım. Sözleri, hareketi neredeyse aynıydı. Ivan’m kaşlarım çatarak bana baktığı yere baktım. Uzun ve yeşil gözlü, daha uzun saçlı, kuzeni gibi yakışıklıydı ama farklıydı. Ivan daha seviyeli bir görünüme sahipti, Ethan ise kendisini daha sağlam gösteren bir haşinlikle kutsanmıştı. Ama paylaştıkları genler? Bardaktaki su gibi berrak şekilde görülebilirdi. Aynı kandan, aynı akıldan adamlardı.

Raine Miller Değerli Şeyler PDF EPUB E-kitap Tanıtım

Ivan’m bana protein bar uzatması, Ethan’m beni Benny’nin şovundan eve bıraktığı o ilk gecemizle ilgili canlı anıları geri getirdi ufacık bir saniye içinde. Kokusunu alabiliyor ve Rover’m ısıtıcılı koltuklarının sıcaklığını hissedebiliyordum. Zihnimde onu kusursuz bir şekilde görebildim, protein barı dizime bırakış şeklini ve arabayı hareket ettirmeden önce yememi bekleyişini hatırlıyordum. Şu “bana kafa tutma” tavrını. Ve bir doz, inkâr edemediğim güçlü hâkimiyetini. Bana geri dön, Ethan…

“Tamam.” Başımla onayladım ve gözlerimin dolduğunu hissettim. Kendimi tutabilmek için çabaladım, Ethan için güçlü olmak istiyordum.

“Aferin,” dedi yumuşakça ve yanımdaki sandalyeyi çekti. “Sana bakılmadığını bilse sinir krizi geçirir.”

“Biliyorum,” dedim acıklı bir şekilde, bir ısırık alıp çiğnedim. Tadı talaş gibi olsa da yedim ve çayımı yudumladım. Canım hiçbir şey istemese bile kelebek meleğimin yemeğe ihtiyacı vardı.

“Teşekkürler Brynne,” dedi nazik bir gülümsemeyle. Ethan’ın yatağının yanında gördüğüm Ivan’ın bu tarafı farklı bir yandı. Ivan Everley, etkileyici seksilık ve nükteli cevapların yıkıcı bir birleşimiydi, ama şu anda öyle değildi. Onun da Ethan için endişelendiği son derece aşikârdı. Kuzenden çok kardeş gibi olduklarını düşünüyordum ve ikisinin yanındayken bunu hep hissetmiştim. Yüreklerinde kardeşlerdi, önemli olan da buydu.

“Ethanla tanıştığım ilk gece bana bir protein bar satın almış ve zorla yedirmişti,” dedim ona.

Gözyaşlarımm dökülüp yanaklarımdan aktığını hissettim ve elimin tersiyle silmeye çalıştım.

Ivan kolunu bana dolayıp kendine doğru çekti. “Seni çok seviyor. Geri dönmek için savaştığını biliyorum. Onu tanıyorum. Zihninin nasıl çalıştığını biliyorum. E şu anda sana geri dönmek için savaşıyor Brynne.”

Hemfikir olarak başımla onayladım. Konuşamadım, tek yapabildiğim inanmaktı. Şu anda Ivan’ın sözleri benim için cankurtaran halatıydı ve başka herhangi bir düşüncenin ya da şüphenin kıvrılarak girmesine izin veremezdim.

Böylece birlikte oturduk ve bize dönmesi için ona biraz daha zaman verdik.

Raine Miller Değerli Şeyler PDF EPUB E-kitap Tanıtım

Sonunda. Yine onun kokusu aldım. Kokusu bumumdaydı ve içime çektim. Bir ciğer dolusu Brynne. Ama nasıl olabilirdi? O dağdayken ona veda etmiştim. Farklı hissediyordum gerçi.

Çok farklı.

Artık bedenimi hissedebiliyordum. Ellerim, ayak parmaklarım, başım. Bunun anlamı… Kurtuldum mu? Ah, siktirin siktiri, evet! Coşku hissettim. Hayatta hissediyordum ve Brynne yakınlardaydı. Bu çok iyiydi… Bana yapılan şey her neyse. Saçlarımdan geçerek tekrar tekrar masaj yapan parmaklar. İyi tanıdığım parmaklardı. Hissettiğim, tuttuğum ve öptüğüm bir ele aitlerdi. Yavaşça kafatasımı ovalayan bir el. Onun eli. Brynne’in eli bana dokunuyordu ve bu hissettiğim en harika şeydi. Onu ne kadar sevdiğimi ve iyi olacağımı söylemek istedim ona, ancak henüz konuşa-mıyordum. Tek yapabildiğim onun kokusunu içime çekmek ve bana dokunuşunun hissinin tadını çıkarmaktı. Bir şekilde, mucizevi bir yardımla hayatta kalmıştım. Ölümle yaşam arasında süzülürken beni tutan melek kanatlarını hatırladım. Bunun başıma geldiği başka bir zamanı anımsattı.

Teşekkürler anne. Yine.

Her şeyi tamamen biliyordum ve tamamen rahatladım, artık çabalamayı kesmem gerektiğini biliyordum. Ve kadınım tam yanımda dururken biraz daha uyuyacaktım.

Elimde ufak tekmeler ve dürtüklemeler sezdim. Buna bayıldım. Beni hep gülümsetirdi. Ne hissettiğimi tam olarak biliyordum. Laurel-Thomas babacığıyla konuşuyordu. Gittikçe güçleniyorsun, ufaklık. Hangi beden parçasının neresi olduğunu hayal etmeye çalışarak elimi bebeğe sürttüm. Burası ufak bir popo muydu, yoksa başı mıydı? Elime daha fazla tekme indi ve beni güldürdü. Tüm sikik dünyadaki en güzel histi. Tıpkı bir lütuf gibi. Beklemediğim bir armağan. Kusursuzca güzeldi.

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test