Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf Kitap Tanıtımı

 • 21 Mayıs 2016
 • 1.135 kez görüntülendi.
Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf Kitap Tanıtımı

 

Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf Kitap Tanıtımı

Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf Kitap Tanıtımı

Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf  Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf

Matthew’un tanıştırması Marlowe’a beni daha açıkça incelemesi için fırsat verdi. Ayak parmaklarımdan başlayıp başıma kadar gözleri pürdikkat üzerimde dolaştı. Genç adamın sert bakışları açık, kıskançlığı ise daha iyi saklanmıştı. Marlowe kocama gerçekten de âşıktı. Madison’da Matthew’un Doktor Faustus kopyasındaki ithafın üzerinde parmaklarımı gezdirdiğimde bundan şüphelenmiştim. “Woodstock’ta aşırı uzun kadınlar üzerine yoğunlaşan bir genelev olduğundan haberim yoktu. Çoğu fahişen daha nazik ve cazibeliydi, Matthew. Bu seferki kesinlikle bir Amazon.” Kit burun kıvırıp masanın üzerini kaplayan dağınık kâğıtlara baktı. “Yaşlı Tilki’nin haberlerine göre, seni kuzeye götüren arzudan çok işmiş. Ne ara onun hizmetlerini bağlamayı başardın?” “Sevgiyi bu kadar çabuk harcaman olağanüstü, Kit.” Matthew ağır ağır konuşmuştu ama sesinde uyaran bir ton vardı. Dikkatim mektuplara vermiş gibi görünen Marlowe sırıttı. Matthew elimi daha sıkı tuttu. “Diana gerçek adı mı yoksa müşteriler arasında cazibesini artırmak için takma ad mı kullanıyor? Sırada ne var? Sağ memesinin açılması, bir ok ve yay mı?” dedi Marlowe eline bir kâğıt alarak. “Hatırlasana Blackfriars’lı Bess ona Affodit dememizi isterdi…” “Diana benim karım.” Matthew yanımdan ayrılmıştı ve az önce parmaklarımı sıkan eli şimdi Marlowe’un yakasına yapışmıştı. “Hayır.” Kit’in yüzü şaşkındı. “Evet. Bu demek oluyor ki o bu evin hanımı, benim adımı taşıyor ve korumam altında.

Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf Kitap Tanıtımı

Tüm bunları ve tabii eski dostluğumuzu düşünerek, dudaklarından onu kötüleyecek bir eleştiri ya da fısıltı çıkmayacak.” Parmaklarımdaki hissizliği gidermek için onlan hareket ettirdim. Matthew elimi öfkeyle sıktığında sol elimin üçüncü parmağındaki yü­ zük, etime batarak soluk kırmızı bir iz bırakmıştı. Yüzü yontulmamış olmasına rağmen ortasındaki elmas, şömine ateşinin sıcaklığını yansıttı. Yüzük Matthew’un annesi, Ysabeau’nun verdiği beklenmedik bir hediyeydi. Saatler önce… yüzyıllar önce? Ya da yüzyıllar sonra? Matthew eski evlilik törenlerindeki kelimeleri tekrar edip elması parmağıma geçirmişti. Birkaç tabak tangırtısıyla odada iki vampir belirdi. Biri fındık renginde yanık ve kırış kırış bir teni olan anlamlı yüzlü, ince bir adamdı.

Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf

Sayfa Sayısı: 672
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Serbülent Savaşkan dedi ki:

  Demhane Kitap Tanıtım kategorisindeki Deborah Harkness Gecenin Gölgesi pdf yazısının linklerin sorun yok sanırım.

 2. Deep Web dedi ki:

  Gecenin gölgesi romanını kesinlikle okuyun. Önceki serilerine göre başarılı bulduğum harika bir yapıt diyebilirim. Fırsat bulursam yeniden okumayı planlıyorum.

  1. Ahmet dedi ki:

   Güzel yorumunuz için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test