Bilgisayar Mühendisliği Ders Notları

  • 16 Mayıs 2016
  • 569 kez görüntülendi.
Bilgisayar Mühendisliği Ders Notları
Bilgisayar Mühendisliği Ders Notları

Bilgisayar ve sosyal ağlar gibi iletişim araçlarının günümüzdeki önemini anlamak için sanırım kurucularına baksak yeterli diye düşünüyorum. Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve Facebook kurucusu Mark Zuckerberg gibi insanların servet ve hayatlarına baktığımızda ne kadar doğru bir iş yaptıklarını anlıyoruz.. Ve bu durum sadece küçük, öğrenci ya da gençlerin hayatı değil tabiri caizse 7 den 70 e herkesin hayatındaki yerin büyük bir kısmını oluşturuyor.. Küçük kardeşlerimiz oyun oynayarak, öğrenci arkadaşlarımız yeri gelince eğlenmek yeri gelince ödev yapmak için bu sosyal ağlar üzerinden ihtiyaçlarını karşılıyorlar..

İnternetin ve sosyal ağların önemini burada size anlatacak ve zamanınızı almayacağız..
Belli bir olgunluğa erişmiş bireylerde kendi zihinsel ya da fiziksel gelişimleri için eğitici öğretici kaynakları internet üzerinden sağlıyorlar. İş ile alakalı dökümanlar , videolar , paylaşımlar yine bu yolla sağlanıyor..  Telefon üzerinden internet de hayatımızın önemli bir parçası. Sosyal paylaşım siteleri özellikle telefonlarla çok daha sık ziyaret ediliyor. Gerek yer paylaşımı gerekse selfie ortak noktalardan biri diyebiliriz.
Öğrenci kardeşlerimiz üniversite ders notlarını nasıl temin ediyorlar? İnternette birçok site var bu konuyla ilgili ders notlarını paylaşan. Bazıları ücretli siteler, bazıları ise yeterli kaynak vermiyor..

Bu durumda size www.notcanavari.com sitesini önerebilirim. Bu sitede birçok kaynak mevcut ve tamamen ücretsiz.. Her gün eklenen içeriklerle büyümeye de devam ediyor.. Yeni bir site ve hızla büyüdüğünü gözlemledim. Editörler gayet iyi çalışıyor diyebilirim. Ayrıca bu site sadece mühendislik veya mimarlık bölümleri ile alakalı değil bir sürü bölüm mevcut.. Fen-edebiyat , Tıp , Hukuk , Mühendislik ne arasanız var. Örneğin bilgisayar mühendisliği ders notları lazımsa bulamayacağınız ders notu yok diyebilirim.. Okulda kaçırdığınız dersler yüzünden elinizdeki ders notu yetersiz kalmış olabilir. Bu siteden eksik kalan kısımları telafi edebilirsiniz. Her dersle alakalı ders notundan çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına kadar size yardımcı olacak kaynaklar mevcut.
Okul dersleriyle , sınavlarıyla başınız dertteyse korkulacak bir şey olmadığını tekrar belirtmek isterim sizin kaynakları bulduktan sonra sadece çalışmanız ve doğru bir programlama ile başarılı olamayacağınız ders olamaz. İnanın ve bu yolda devam edin. Ve kötü sonuçlansa bile hayatın bundan ibaret olmadığını unutmayın. Başarının anahtarı sizsiniz. Bütün arkadaşlara iyi çalışmalar ve yüksek puanlar dileriz.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test