Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı

  • 24 Nisan 2016
  • 917 kez görüntülendi.
Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı 

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir Çalıştığı dergideki “En İyiler” köşesinin editörü Abby Foote, “en kötü sevgiliyi seçme üstadı” olma yolunda ilerliyor. İstikrarlı ve olaylı bir şekilde terk edilen Abby’nin talihsizliklerle dolu aşk hayatı çığırından çıkmak üzere. ( Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir )

Aby’nin felaket listesindeki yeni isim, ailesiyle tanışmaya gittikleri gece onu terk etti. Eski flörtleri olan iki yakışıklıdan biri kazaya kurban edilmek istendi, bir diğerinin üzerine ise kızgın bir buldog salındı. Bu adamların tek bir ortak özellikleri var, Abby ile ciddi bir ilişkiye hazır olmadıkları için onu terk etmeleri… Abby’nin lise aşkı aydınlanması gereken cinayet dosyasının iyi polisi olarak geri dönüyor. İyi polisten beyaz atlı prense giden yolda onun için üç seçenek var: prens, kurbağa ya da bir ölü olmak. Abby mutluluğu arayan bir romantik mi yoksa onu kaybetmeye tahammülü olmayan bir seri katil mi? Abby’yi seven yanıyorsa bu aşktan mı yoksa aşksızlıktan mı?

Melisa Senate Kırık Kalpler Tamircisi ve Aşk Tanrıçasının Yemek Okulu’ndan sonra bambaşka bir aşk sorgusuyla güldürürken heyecanlandırıyor. Bitirmek için can atacağınız bir roman…

“Senate’nin son zamanlarda yarattığı güçlü ve sevecen karakterler insanı kendine çekiyor.”
-Booklist on The Breakup Club-
 
“Senate’nin metinleri canlı ve yaşıyor.”
-Boston Globe-
 
“O şimdi okurlarına yepyeni, sıcacık ve cana yakın bir hediye sunuyor.”
-Booklist-

(Tanıtım Bülteni)

KİTAPTAN BİR ALINTI (Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir)

Hayır, hayır ve hayır ve dahası, pislikler, eğer kuzu kılığındaki kurt değillerse Dockers ayakkabı giymezdi. Koltuğa oturdum, Henry önceden Subaru Outback’indeki bir düğmeye basıp benim için koltuğu ısıtmıştı ki bu tam bir iyi adam davranışıydı. Henry’nin bir başka Ted Puck olmadığına -erkeklere, insanlığa- ya da Charlie olmadığına inanmak zorundaydım ya da Riley, ya da Tom. Tanrı aşkına birinci sınıfa dek geri gidebilirdim.

“Abs, endişe etmene hiç gerek yok,” diye beni rahatlatmıştı Olivia geçen hafta. “Henry kesinlikle bir Ted olamaz. Ted pisliklerin kralıydı. Diğerleri her zaman ondan aşağıda olacaklar. Yani, yukarda. Yani Ted Puck’tan daha beter bir

adanı olamaz. Geçmişi unut. Yeniden biriyle çıkman çok güzel. Henry’nin harika bir adam olduğuna eminim.”

Öyleydi! Öyle! Henry’yle ilk buluşmamda dikkatli davranmıştım. Opal ve Olivia’nın dikkat etmemi tembih ettikleri bütün o ilk buluşma suçlarını işlemedi. Garsonun göğüslerine bakmadı. Eski sevgililerinden bahsetmedi. Eski kız arkadaşı ya da annesinden bahsetmedi. Şartlı tahliye memuruyla görüşmek üzere izin istemedi. Her şey iyi olacaktı. Henry sünnetten korkup da “Hava Nagila”yı boğazı yırtılır-casına söylerken dans etmeyecek, sünnetçinin üzerine atlayıp minik Oscar GrunwalcTmödünü patlatmayacaktı.

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı

 

Arabanın ön camına karlar düşerken, direksiyonu iki eliyle tutan Henry’ bizi dikkatle 1-295’ten Olivia’mn Freeport’ taki evine götürüyordu. Sınıfın çalışkan çocuğu için fazla tatlıydı. Gerçekten çekiciydi. Uzun ve ince ama kaslı ve geniş omuzluydu. Siyaha çalan saçları, mavi gözleri ve Romalı bir burnu vardı. Sağ yanağında da şirin bir gamzesi vardı ki şu an ona bakıyordum. Sadece Clark Kent olmakla kalmıyordu, bir de üzerine Christopher Reeve’in gençliğiydi!

Her şey iyi olacak. Tekrarla. Tekrarla.

Henry radyodaki şarkıya American IdoVdan kabul almamış sesiyle eşlik ediyordu, ben de gülüyordum ama aniden şarkının ortasında radyoyu kapatıp derin bir nefes aldı. “Abby, seninle konuşmam gereken bir şey var. Tamam, şunu söylemem gerekiyor.” Bir an gözlerini üzerimde gezdirdi. “Nasıl bir noktada olduğumuzu bilsem iyi olur. Yani baksana, yanındayım ve ailenle tanışmaya gidiyoruz…”

Gülümseyip yüzümü ona döndüm, bu Clark Kent surata, bu mavi gözlere arkasında bir pisliğin gizlenmediğini bilerek kendimi kaptırabileceğim için sevinmiştim. Pislikler ilişkinin nasıl bir noktada olduğunu bilmek istemezdi. Tabii kontrol manyağı değillerse… Bana radyonun idaresini veren Henry kontrol manyağı değildi.

Belki bugün sünnetten sonra birimizin evine giderdik ve ben en sonunda, “Evet, evet, evet, benimle tutkuyla seviş,” ya da bunun gibi bir şey söyleyebilirdim. Dokuz buluşmamızın her birinde Henry’ye kapımın önünde sade bir şekilde iyi geceler dilemiştim; eh belki onu ter içinde bırakan üç dakikalık öpüşmeler gösteriş sayılabilirdi. Ama sonunda endişelenmeden kıyafetlerini yırtıp atabilirdim. Hatta oral doyuma bile ulaşabilirdi. O bir başka Ted Puck değildi ve ben erkekler konusunda acayip bir zevke sahip değildim ve yıllarca terapi görmeye de ihtiyacım yoktu. Zihnimden iç çamaşırı çekmecemi geçirdim. Siyah dantel mi giymeliydim? Ya da ilk gece beyazı?

 

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı

 

Akşamın geri kalanını evde geçirdim, Benjamin dışında biriyle olmakla ilgilenmiyordum ve kim bilir o neredeydi? Burada değildi işte. Beni birkaç saat önce arayıp Shelley’nin itirafını imzaladığını, ruh halinin değişkenlik gösterdiğini ve polis psikologu tarafından değerlendirileceğini söyledi.

Bir yıldan fazladır bir insan nasıl günlük yaşantısında bu kadar normal görünebilirdi? Shelley’nin suçlarını işlemiş, o hayal dünyasında yaşayan biri nasıl işine devam edebiliyordu? Finch çoğu zaman onu Maine Life’m en iyi redaktörü olarak överdi. Bu nasıl mümkün olabiliyordu? Jolie ve Rebecca o ufak tefek, havalı, Ted’in öldürüldüğü gecenin sabahında evimde buluştuğumuz bu kadının bunları yaptığına inanamadılar.

İnsanlar haberleri duydukça telefonum deli gibi çalmaya başladı. Roger kendinden geçmişti, o kadar travmatize olmuştu ki Finch’e istifasını verip park korucusu olarak açık havada çalışmayı planlıyordu. Bana iyi bir fikir gibi gelmişti. Ona arkadaşım olduğu için teşekkür ettim ve içimden de şüphelerim için özür diledim.

 

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı

 

Oliver özür dilemek için şahsen aradı ama Olivia’mn bu telefonu talep ettiğini, yoksa onu terk edeceğini söylediğini de eklemeden duramadı. Biraz da olsa gülümsemiştim. Opal başından beri benim yapmadığından emin olduğunu ve düğününde bir şöhret gibi parlayacağımı ama onun önüne geçmememi söyledi. Veronica bu “pis iş” bittiği ve her şey normale döneceği için minnettar olduğunu belirten bir mesaj bıraktı. Ama tabii normale dönmeyecekti. “Normal” değişmişti.

Benjamin’in ortağı Fargo acil servise uğrayıp bana “her şey için teşekkür” etti. Finch ve Marcella nasıl olduğumu görmek için evime kadar gelerek beni şaşırttılar. Baskı altında harika iş çıkardığım için yayın koordinatörlüğüne terfi ettim ve koridorun ucunda, Shelley’nin bölmesinden olabildiğince uzaktaki gerçek bir ofise taşınacaktım. Finch çoktan Shelley’nin bölmesini söktürmüş ve eşyalarından da kurtulmuştu.

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir
Kitabın Adı: Sevme Beni Yanarsın
Orijinal Adı: Love You to Death
Alt Başlık: Sevme Beni Yanarsın PDF oku
Yazar: Melissa Senate
Çevirmen: Deniz Topaktaş
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2016
Sayfa Sayısı: 304
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053488897
Yayınevi: Martı Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, RomantizmKategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı

Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir satın alma bağlantıları eklenecektir.
Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir Sevme Beni Yanarsın – Melissa Senate pdf tanıtımı indir

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test