Bc.Vc Link Kısaltma servisi nasıldır? Güvenli Mi?

  • 05 Nisan 2016
  • 1.025 kez görüntülendi.
Bc.Vc Link Kısaltma servisi nasıldır? Güvenli Mi?

Bc.Vc Link Kısaltma servisi nasıldır? Güvenli Mi?

Bc.Vc Link Kısaltma servisi nasıldır? Güvenli Mi?

Bc.Vc Link Kısaltma servisi nasıldır sorusunun cevabını 2 yıllık deneyimlerime dayanarak yazıyorum. 2 yıllık deneme ve çeşitli webmaster sitelerindeki yorumlar sonrası bu firmayla ilgili fikrim tek kelimeyle Mükemmel. Şu ana kadar kazandıran en sağlam, ödemeleri en düzenli ve en güvenilir siteler arasında bir numaraya oturmuştur. Sitenizdeki indirme linklerini bc.vc sitesiyle kısalttığınızda linklerinizden kolayca para kazanabilirsiniz. Alanturkce.com ve wmpara.com sitelerinin işbirliğiyle hazırlanan internetten para kazanma yolları adlı yazı dizimizin ikinci makalesi olan BC.VC link kısaltma sitesi tanıtımını okuduktan sonra siz de sitenizden para kazanacaksınız. İnternette pek çok para kazanma sitesi var ancak hiçbiri bu site kadar güvenilir değil. Sayımları son derece güvenli olmakla birlikte, kazançlarınız haftanın son işlem günü olan cuma günü hesabınıza ya da paypal hesabınıza yatmaktadır. Bu firmayla ilgili şikayetçi kimse yoktur. Aşağıda zaten kendi ödeme kanıtlarım ve kazançlarım var. Bu firmayla ilgili yardım almak isteyen arkadaşlar olursa lütfen konu sonuna yorum yapsınlar, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım…
Bc.Vc Link Kısaltma servisi nasıldır? Güvenli Mi?
Ödemeleri her hafta cuma günleri yapıyor. Hiç aksatmadı bugüne kadar. Dolar üzerinden ödeme yapılıyor ve ödeme alt limidi de 10 dolardır. 1000 Tekil hit ücreti şimdilik $2.5. Bazen artış yapabiliyorlar. Tekil tık ücreti az olmasına rağmen ödemelerinin düzenli olması birçok kişiyi bu firmayı kullanmaya sevk ediyor. Ort.cpm’ye göre 1000 tekil hit ücreti de değişmektedir. Mesela ben şuan 1000 tık için $1.50 alıyorum. Ay başında cpm oranı 2,5 dolar olmaktadır yine. Referans Programı ile sınırsız süreli 10% kazanç elde edebiliyorsunuz. Yasi kesinlikle tereddütsüz kullanın çünkü site çok güvenli.

1000 Tekil Mobil Tıklama: 3.00$
1000 Tekil Web Tıklama: 2.50$
Referanslardan: 10% komisyon!
Ödeme Alt Limiti: 10$
Ödeme Zamanı: Her hafta Cuma günleri
Ödeme Yönetmi: Banka ve Paypal

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

KAZANÇLAR (Günceldir)

ÖDEME KANITI (Güncel Son Ödemedir)

Bu görseller kendi kazançlarım ve ödeme kanıtlarım olmakla birlikte bu yazının herhangi bir forumda ya da sitede izinsiz olarak paylaşılması kesinlikle yasaktır. Paylaşacak kişi önceden mesaj yoluyla mutlaka bize ulaşsın.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emir Alkabes dedi ki:

    İyi ki paylaştıız, bunu arıyordum.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test