Kağıttan Kalpler Courtney Walsh PDF e-Kitap Tanıtımı

  • 06 Mart 2016
  • 1.338 kez görüntülendi.
Kağıttan Kalpler Courtney Walsh PDF e-Kitap Tanıtımı

Kağıttan Kalpler  Courtney Walsh  PDF e-Kitap Tanıtımı 

 

Kağıttan Kalpler  Courtney Walsh  PDF e-Kitap Tanıtımı

Belki de yok olan hayaliniz sizi mutluluğa götürecektir…

Otuz yaşına girmek üzereyseniz, tek dünyanız küçük bir kitabeviyse ve aşk denen o üç harfli sözcük sizde sadece acı bir tat bırakıyorsa, hazırlıklı olun, çünkü dünyanız daha da altüst olmak üzere…

Tıpkı Âşıklar Parkı kasabasının daimi bekârı Abigail Pressman’ın olduğu gibi. Hiç ummadığı bir şekilde eline geçen bir mektup zarfının içinden çıkanlar onu bir peri masalına sürükleyecektir. Bunlar gizemli bir çifte ait olan, üzerlerinde aşk sözcükleri yazan kâğıttan kalplerdir. Abigail, gerçekten hiçbir çıkar gözetmeksizin birbirlerini seven bu çiftin kim olduğunu öğrenmeye karar verir.

Ancak yeni dükkân sahibinin gelmesiyle birlikte kitabevinin kapatılması gerçeğiyle karşı karşıya kalınca tamamen hayal kırıklığına uğrar. Bir yandan notları yazan çifti bulmaya çalışan Abigail, aşka karşı duruşunu değiştirip hayallerine ve kalbine sahip çıkabilecek midir?
(Tanıtım Bülteni) Kağıttan Kalpler – Courtney Walsh ePub PDF 

Kağıttan Kalpler  Courtney Walsh  PDF e-Kitap Tanıtımı

 

Aşk ; bulması zor kaybetmesi rahat bir duygu. Ve insan bir kere güvenip kendini birine adar, o güven kırılınca aşk ortadan kalkar ve bir tek efsane olarak kalır. Dilden dile, nesilden nesile dolaşıp tam baş uçunuza konar.

-Abigail; sevdiği adam tarafından terk edilmiş olan aşka inanmayan baş karakterimiz. Babasının ona bıraktığı kitap evini ayakta tutmak için harpan bir hanım. Aşıklar parkı kasabasın’da yaşayan gözde bekar Abigail. Aşıklar parkı gönüllülerinin elinden kurtulamıyor malesef. Ee sonuçta temelini aşkın oluşturduğu bir kasabada aşksız olmak saçma olur dimi.

-Jacob ; ikinci ana karakter. Eşinin ölümünden kendini görevli tutan ve kızı için harpan hekim. Bazı sırlardan kaçmak için aşıklar parkı nahiyesine taşınır ve Abigail’in kitapçı dükkanının olduğu binayı satın alarak muayene oluşturmaya karar verir.

Onlar yok olarak düşündükleri mutluluğa ulaştılar aşkı iliklerine kadar yine ve daha şiddetli hissettiler. Bunun sırrı birazcık kağıttan kalpler de birazda gönüllü üç kaçık ihtiyaradada olsa yeniden nefes aldıklarını hissettiler. Çünkü hayırlı olan şeyler geçte olsa bizi bulur. Yeterki her ne olursa olsun tanrının bizi terk ettiğini düşünmemeli ve dua etmeliyiz..
Kitap hakkında kısa bir informasyon vermek gerekirse.
Başı biraz sıktı beni ama olaylar ve sırlar açığa kavuştukça kitabın içine girdim ve tek solukta okudum. Mütevazı bir dil, akıcı bir kalem okumaya kıymet bir romandı. Ve çıkarmama gereken bir sonuç varsa mutlaka şu olurdu; tanrı hep yanımızda yeter ki bakmayı ve görmeyi bilelim…
Kağıttan kalplerin sırları ayrı bir heyecan katmıştı kitaba. Az çok tahmin edsemde kimin bulunduğunu Abigail şeklinde bende çok şaşırdım..
Belki de yok olan hayaliniz sizi mutluluğa götürecek. Hayallerinizden vazgeçmemeniz dileğiyle. Bol kitaplı günler.

 

 

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test